Disney chce Johnnyho Deppa zpět do filmu Piráti z Karibiku. A nabízí tučnou odměnu

Zahraniční 29. června 2022 | 07:05 — Pavla Krejčí
Kariéra Johnnyho Deppa začíná zažívat znovuzrození. Společnost Disney vyjádřila přání, aby se vrátil do Pirátů z Karibiku. Součástí nabídky je i plánovaný spin-off této pirátské filmové série za 300 miliónů dolarů.
Je možné, že se Depp vrátí do své role legendárního kapitána / Depositphotos

A je to tady! Jak někteří předvídali, Johnnymu Deppovi svitla naděje na vzkříšení kariéry. Disney údajně vyjádřilo zájem o jeho návrat do Pirátů z Karibiku v roli kapitána Jacka Sparrowa i o jeho účast v plánovaném spin-offu Disney+ za 300 miliónů dolarů, kde by ztvárnil jednu z vedlejších rolí.

Očištění Deppova jména strhlo novou vlnu

Rozhodnutí šéfů Disney bylo samozřejmě ovlivněno Deppovou výhrou v soudním sporu s bývalou manželkou Amber Heard. Sám herec ale nabídku vůbec nemusí přijmout, jelikož byl ze své role legendárního piráta vyhozen v roce 2018, když Heard zveřejnila nechvalně známý článek ve Washington Post. Ten Deppa osočoval z domácího násilí. Tento článek prý razantně ovlivnil jeho kariéru a rázem přišel o několik významných nabídek i rolí – byl nahrazen v trilogii Fantastická zvířata. Později se nechal slyšet, že se do Pirátů z Karibiku rozhodně vracet nehodlá, ani kdyby mu Disney nabídlo 300 miliónů dolarů.

Zasvěcený zdroj řekl pro Poptopic, že chce společnost získat Deppa zpět s tím, že mu nabízejí kolem 300 milionů dolarů. Začátkem června řekli deníku: „Disney má velký zájem napravit svůj vztah s Deppem." Kromě vysokého honoráře chtějí darovat značný obnos charitativní organizaci podle Deppova výběru.

Zdroj také uvedl, že společnost oslovila Deppa již před jeho vítězstvím v soudním procesu pro pomluvu. Na otázku, zdali by se vrátil do pokračování, reagoval zasláním dárkového koše a „srdečného dopisu“. Disney patrně silně věří, že se Depp podvolí a skutečně nabídku přijme. Podle zdroje již existuje návrh filmu, jehož součástí je Jack Sparrow.

Přestože před lety studio Disney ukvapeně ukončilo veškeré vztahy s hercem, jeho vedení nyní vyjádřilo politování a doufá, že se Depp rozhodne pro spolupráci.  „Studio již sepsalo návrh filmu o Jacku Sparrowovi – takže velmi doufají, že jim Johnny odpustí a vrátí se jako jeho postava."

Není známo, jaká by mohla být případná zápletka šestého dílů. Existují však spekulace, že Margot Robbie může ztvárnit jeho dceru v plánovaném spin-offu, který by se odehrával kolem její postavy.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Johnny Depp fp (@johnny_sparrow_depp)

Naděje na návrat?

Zatím není jisté, zda bude Depp trvat na svém rezolutním vyjádření, že se do Pirátů z Karibiku již nevrátí. Fanoušci však naléhají, jelikož chtějí svoji oblíbenou postavu znovu spatřit. Proto je možné, že hercovo konečné rozhodnutí bude ovlivněno právě fanouškovskou základnou. Protože, co by byli Piráti z Karibiku bez ikonického Jacka Sparrowa? Psali jsme také: Jsou jeho filmové dny sečteny? Brad Pitt se zamýšlí nad svou kariérou

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk, poptopic.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku?

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...

Lyžování od úsvitu po soumrak