Disney chce Johnnyho Deppa zpět do filmu Piráti z Karibiku. A nabízí tučnou odměnu

Zahraniční 29. června 2022 | 07:05 — Pavla Krejčí
Kariéra Johnnyho Deppa začíná zažívat znovuzrození. Společnost Disney vyjádřila přání, aby se vrátil do Pirátů z Karibiku. Součástí nabídky je i plánovaný spin-off této pirátské filmové série za 300 miliónů dolarů.
Je možné, že se Depp vrátí do své role legendárního kapitána / Depositphotos

A je to tady! Jak někteří předvídali, Johnnymu Deppovi svitla naděje na vzkříšení kariéry. Disney údajně vyjádřilo zájem o jeho návrat do Pirátů z Karibiku v roli kapitána Jacka Sparrowa i o jeho účast v plánovaném spin-offu Disney+ za 300 miliónů dolarů, kde by ztvárnil jednu z vedlejších rolí.

Očištění Deppova jména strhlo novou vlnu

Rozhodnutí šéfů Disney bylo samozřejmě ovlivněno Deppovou výhrou v soudním sporu s bývalou manželkou Amber Heard. Sám herec ale nabídku vůbec nemusí přijmout, jelikož byl ze své role legendárního piráta vyhozen v roce 2018, když Heard zveřejnila nechvalně známý článek ve Washington Post. Ten Deppa osočoval z domácího násilí. Tento článek prý razantně ovlivnil jeho kariéru a rázem přišel o několik významných nabídek i rolí – byl nahrazen v trilogii Fantastická zvířata. Později se nechal slyšet, že se do Pirátů z Karibiku rozhodně vracet nehodlá, ani kdyby mu Disney nabídlo 300 miliónů dolarů.

Zasvěcený zdroj řekl pro Poptopic, že chce společnost získat Deppa zpět s tím, že mu nabízejí kolem 300 milionů dolarů. Začátkem června řekli deníku: „Disney má velký zájem napravit svůj vztah s Deppem." Kromě vysokého honoráře chtějí darovat značný obnos charitativní organizaci podle Deppova výběru.

Zdroj také uvedl, že společnost oslovila Deppa již před jeho vítězstvím v soudním procesu pro pomluvu. Na otázku, zdali by se vrátil do pokračování, reagoval zasláním dárkového koše a „srdečného dopisu“. Disney patrně silně věří, že se Depp podvolí a skutečně nabídku přijme. Podle zdroje již existuje návrh filmu, jehož součástí je Jack Sparrow.

Přestože před lety studio Disney ukvapeně ukončilo veškeré vztahy s hercem, jeho vedení nyní vyjádřilo politování a doufá, že se Depp rozhodne pro spolupráci.  „Studio již sepsalo návrh filmu o Jacku Sparrowovi – takže velmi doufají, že jim Johnny odpustí a vrátí se jako jeho postava."

Není známo, jaká by mohla být případná zápletka šestého dílů. Existují však spekulace, že Margot Robbie může ztvárnit jeho dceru v plánovaném spin-offu, který by se odehrával kolem její postavy.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Johnny Depp fp (@johnny_sparrow_depp)

Naděje na návrat?

Zatím není jisté, zda bude Depp trvat na svém rezolutním vyjádření, že se do Pirátů z Karibiku již nevrátí. Fanoušci však naléhají, jelikož chtějí svoji oblíbenou postavu znovu spatřit. Proto je možné, že hercovo konečné rozhodnutí bude ovlivněno právě fanouškovskou základnou. Protože, co by byli Piráti z Karibiku bez ikonického Jacka Sparrowa? Psali jsme také: Jsou jeho filmové dny sečteny? Brad Pitt se zamýšlí nad svou kariérou

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk, poptopic.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...