Taylor Lautner je otevřený možnosti znovu si zopakovat roli Jacoba ve Stmívání

Seriály & Filmy 30. srpna 2022 | 11:37 — Pavla Krejčí
Film Smívání byl ve své době opravdu populární a hlavní mužští protagonisté se stali snem mnoha dívek. Jeden z nich, Taylor Lautner, který hrál populárního Jacoba Blacka, řekl, že by se klidně vrátil do své role. Řekl však, že by změnil svou fitness rutinu.
Taylor Lautner by byl ochotný vrátit se do pokračování Stmívání / Depositphotos

Populární upírská série Stmívání má naděje na pokračování. Jeden z hlavních představitelů, Taylor Lautner, vyjádřil ochotu vrátit se do své role Jacoba.

Herec se o tom otevřel v rozhovoru pro E! News: „Je to dobrá postava, kterou je snadné milovat, takže bych tomu nikdy neřekl ne. Protože je to Jacob Black. Je to milý chlap."

Lautner si zahrál vlčího nápadníka Belly, kterou ztvárnila Kristen Stewart. Během rozhovoru se zamyslel nad koncem posledního dílu, kdy se „vtiskl“ do dcery Edwarda, Roberta Pattisona, a Belly. V této souvislosti herec spekuloval, že Jacob a Renesmee si vedou dobře a řekl, že posledních 10 let bylo „s Renesmee šťastných až do smrti, protože tam jsem skončil."

Přiznal, že si svou roli užíval, ale vracet se do kondičky, kterou tehdy měl, by nebylo tak jednoduché. „Myslím, že to pro tuto roli bylo skvělé, ale raději bych byl jen upravený a zdravý," řekl Lautner. „Rozhodně mě znovu neláká tělo Jacoba Blacka."

Jasně, svalnatá postava byla pro tuto roli skvělá – ale to množství cvičení, disciplíny a jídla, které k tomu bylo zapotřebí, není zrovna příjemná vzpomínka. Je to těžké, protože když mi bylo 17, 18, 19 let, nemohl jsem dělat žádné kardio, protože jsem prostě musel nabrat co nejvíc svalů,“ vysvětlil Lautner.

Lautner si dal pauzu od herectví po svém působení v sáze Stmívání. Stalo se tak, když potkal svou snoubenku Tay Dome. Ta nedávno odhalila vlastní pocity, které se vážou k upírské sáze.

Ve veselém videu na svém Instagramu se Dome v červnu zapojila do trendu „Ukažte svou dětskou lásku a potom osobu, se kterou jste skončili“. Video ukázalo obrázky Pattinsona jako Edwarda Cullena a poté Lautnera. „Myslím, že je čas se očistit..." napsala Dome. Lautner ihned reagoval a napsal, že alespoň "něco vyhrál."

Taylor Lautner má patrně slabost pro své jmenovkyně. V minulých letech randil s Taylor Swift a jeho nynější snoubenka se pravým jménem také jmenuje Taylor. Poprvé se jako pár objevili v roce 2018 a své zasnoubení oznámili v roce 2021. Zajímavé je, že Dome není hollywoodskou hvězdou, ale zdravotní sestrou. Psali jsme také: Herečka ze seriálu Hry o trůny Emilia Clarke byla označena šéfem televizní společnosti za malou a špinavou holku

Autorský článek, další zdroje: people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...