Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

Seriály & Filmy 11. ledna 2023 | 12:28 — Pavla Krejčí
Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací z hereckého důchodu a připojuje se k Jamiemu Foxxovi ve filmu Back in Action z produkce Netflixu. Přiznala, že ukázat se znovu před kamerou nebylo vůbec náročné, i když se toho obávala.
Cameron Diaz se vrací z hereckého důchodu / Depositphotos

Cameron Diaz dodržela svůj záměr. V červnu oznámila, že odejde z hereckého důchodu a vrátí se v novém filmu. Během natáčení zjistila, že herectví je něco, na co se nezapomíná. Přirovnala ho k jízdě na kole.

Kandidátka na Zlatý glóbus přiznala, že se cítila nervózní, ale zároveň nadšená z toho, že se znovu vrátí na plátna. Objevila se po boku Jamieho Foxxe ve filmu Back in Action, který bude vysílán na Netflixu. Název filmu je tak trochu paralelou k jejímu vlastnímu životu – také se po letech vrací do akce. Jedná se o její první filmový počin po osmi letech.

Před několika dny se objevila v pořadu známého moderátora a baviče Jimmyho Fallona s názvem The Tonight Show. Samozřejmě přišla otázka na její comeback. 

„Je to v podstatě jako svalová paměť,“ vysvětlila. „Už jsem to dělala tolikrát, je to opakující se proces, na který se nezapomíná. Jednoduše jsem naskočila zpátky. Cítím se však trochu jinak."

„Natočila jsem dva filmy s Jamiem, je to něco úžasného... Vtipné je, že jsem svůj poslední film před lety taky točila s ním. Proto je super, že jsem se vrátila zase po jeho boku. Je tak skvělý, nenáročný, ale přitom tak profesionální. Skutečně je talentovaný a už jen to vědomí, že s ním budete moci pracovat, slibuje zábavu,“ dodala Diaz. Než Cameron odešla v roce 2014 do hereckého důchodu, natočili společně film Annie. Nebylo to však poprvé, co se podíleli na stejném projektu. V roce 1999 natáčeli sportovní drama Any Given Sunday.

Herečka spolupráci s Foxxem miluje. Se smíchem přiznala, že se při nynějším natáčení v zákulisí choval „jako závodní kůň“, protože ve filmu Back in Action působí nejen jako herec, ale i jako výkonný producent.

Čtyřiapadesátiletá Diaz sice odešla z herectví, aby si odpočinula, a především se věnovala rodině a svému podniku, přesto si život před kamerami užívá. Zdroj blízký filmu řekl magazínu People: „Když vznikl tento projekt a Jamie Foxx si ji vyhlédl, rozhodla se nabídku nakonec přijmout.“

Mezi herci jsou patrné přátelské sympatie. Navzájem o sobě mluví jen v samých superlativech. Foxx vychvaloval Diazin talent během rozhovoru pro Entertainment Tonight.

„Cameron představuje tak neuvěřitelnou sílu a v tomhle byznysu toho dokázala tolik. Milujeme ji," řekl a vysvětlil, jak ji dostal na natáčení: „Doslova jsem jí řekl: ‚Chceš se pobavit? Tak se pojď bavit.’ A právě tohle pro ni byl impulz nabídku přijmout."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený The Tonight Show (@fallontonight)

Dále přiznal, že je naprosto skvělé, že Diaz nabídku přijala. „Někdy nám v našem podnikání chybí speciální okamžiky a myslím, že právě tohle je výjimečný okamžik. Takže jsme šťastní, že se to skutečně děje, a těšíme se na to," dodal Foxx před natáčením filmu.

Diaz si roky užívala čas strávený s manželem Benjim Maddenem. V roce 2019 se jim dokonce narodila dcera. Manžel ji však v návratu podporuje, a dokonce ji sám povzbudil, aby z hereckého důchodu odešla. Psali jsme také: Harrison Ford uvedl první trailer pátého dílu Indiana Jonese. Jen těžko skrýval emoce a přiznal, že je na film opravdu pyšný

Autorský článek, další zdroje: people.com, mirror.co.uk 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...