Vrátí se Jack Sparrow do Pirátů z Karibiku? Bývalý šéf Disney má o budoucnosti Deppa jasno

Zahraniční 04. června 2022 | 09:23 — Pavla Krejčí
Výhra Jonnyho Deppa v soudním sporu s Amber Heard konečně uzavřela případ, který se táhl posledních šest let. Herec se tak znovu může naplno věnovat své herecké kariéře, přestože kvůli medializovanému procesu utrpěla velké škody. Bývalý šéf Disney vyjádřil své názory ohledně jeho obsazení v dalších Pirátech z Karibiku.
Johnny Depp slaví výhru ve sporu s Amber Heard / Depositphotos

Po středečním verdiktu se začalo Johnnymu Deppovi blýskat na lepší časy. Přestože některé hlasy vyjadřují negativní stanovisko, spekuluje se o restartu Deppovy kariéry, která byla soudním sporem hluboce zasažena. Bývalý ředitel Walt Disney Studios si myslí, že je po Deppově vítězství vysoce pravděpodobný jeho návrat do pokračování Pirátů z Karibiku.

„Absolutně věřím, že jsou po verdiktu Piráti připraveni k restartu i s Johnnym jako kapitánem Jackem, který se vrátí zpět na palubu," řekl bývalý ředitel pro web People„Tahle milovaná postava, která je hluboce zakořeněna v kultuře Disney, nabízí prostě příliš mnoho potenciálních pokladů.“ Mluvčí společnosti Disney na žádost People o komentář neodpověděl.

Podle jiných však není pravděpodobné, že se Depp vrátí. Spekuluje se, že se šestých Pirátů zúčastní herečka Margot Robbie. Producent Jerry Bruckheimer nedávno pro The Sunday Times řekl, že „vyvíjejí dva scénáře Pirátů, jeden s ní a jeden bez ní“.

Zdroj zasvěcený do výroby Pirátů odhaduje, že se další díl neobjeví dříve jak v roce 2025. „Myslím, že z Robbie udělají jeho dceru a pravděpodobně s ním budou dělat zkoušku."

Během případu Depp mluvil o svých sporech s vedoucími pracovníky Disney. Dokonce se nechal slyšet, že s Disney už nebude spolupracovat, ani kdyby mu nabídli 300 milionů dolarů.

Další zdroj z oboru věří, že se Depp vrátí a dodává: „Myslím, že mu někdo dá šanci. Je velmi sympatický a velmi talentovaný. Studio se prostě bude muset rozhodnout, jestli to stojí za riziko a hodnotu. Ale získal si také veřejné mínění. Získal si tím zcela novou fanouškovskou základnu a ano, vrátí se.“

Během jednoho ze svých svědectví Depp přiznal, že se chtěl se svou postavou řádně rozloučit a plánoval pokračovat v natáčení dalších filmů Piráti, „dokud nebude čas přestat“. 

V listopadu 2020 Depp prohrál svůj vysoce medializovaný soudní spor pro urážku na cti proti britskému bulvárnímu deníku The Sun, který ho nazval „bijákem manželek“. Po tomto verdiktu souhlasil s odstoupením ze své role ve filmu Fantastická zvířata a jeho role Grindelwalda se zhostil Mads Mikkelsen.

Po výhře v soudním sporu za pomluvu proti Amber Heard v prohlášení Depp uvedl, že mu porota „vrátila život“ a „to nejlepší teprve přijde“.

Psali jsme také: Johnny Depp sdílel první dojemné vyjádření po vyhraném soudu s exmanželkou Amber Heard

Autorský článek, další zdroj: people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...

Evropské termální ráje: Tipy na místa, kde se v horké...

Luxusní únik: Zažijte netradiční dovolenou v exkluzivních...

Cestování v září: Tipy, kam vyrazit v těchto dnech za...

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...