Bývalá Deppova přítelkyně Kate Moss na lavici svědků v nekončícím soudním sporu Depp vs. Heard

Zahraniční 25. května 2022 | 08:26 — Anna Novotná
Soudní spor mezi bývalými manžely hercem Johnny Deppem a herečkou Amber Heard vstupuje do šestého, a tedy i závěrečného týdne. Ve středu na lavici svědků ve prospěch Johnnyho Deppa usedne i jeho bývalá přítelkyně britská top modelka Kate Moss.
Soudní spor bývalých manželů vstupuje do posledního týdne / Depositphotos

S britskou modelkou se herec seznámil už v roce 1991, nicméně ve vztahu spolu byli později a to mezi lety 1994 až 1997. Po rozchodu se dal herec dohromady s matkou jeho dvou dětí, francouzskou zpěvačkou Vanessou Paradis.

Stará láska zachraňuje situaci

Kate Moss původně v soudním sporu bývalých manželů neměla sehrát žádnou roli, avšak tím, že ji Amber Heard během druhého týdne soudního přelíčení v průběhu své svědecké výpovědi jmenovala, nahrála tak hercovým právníkům do karet. Ti tak britskou modelku mohou předvolat a také tak podle všeho učiní. Modelka by tak měla vypovídat ve středu 25.5. prostřednictvím online přenosu.

V letech, které následovaly po rozchodu Deppa a Moss, se vyrojily spekulace, že herec měl prý modelku strčit se schodů. Tuto domnělou situaci pak Heard při výpovědi chtěla využít ve svůj prospěch, kdy se před porotou obhajovala z nařčení, že herce měla uhodit. Deppa dle svých slov uhodila, protože měl prý ohrožovat její sestru se záměrem shodit ji se schodů. V ten moment si prý Heard vybavila nařčení, že přesně toto už Depp jednou udělal.

Zlomová chyba se strany Heard

V momentě, kdy Heard jmenovitě zmínila, o koho se dle spekulací jedná, dala právníkům Deppa možnost top modelku předvolat, aby tak dostala šanci se ke spekulacím vyjádřit. Ti této šance hned využili a Amber Heard tak čeká výpověď, která pravděpodobně vůbec nebude hrát v její prospěch.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Entertainment Tonight (@entertainmenttonight)

Kate Moss, ani jiná další Deppova partnerka, se nikdy veřejně nezmínila, že by s hercem prožila ve vztahu jakékoliv násilí. Psali jsme také: Johnny Depp se během svědectví ani jednou nepodíval na Amber Heard. Heard byla otázána, jestli ví, proč tomu tak je.

Zdroj: etonline.com, vulture.com, nypost.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd a nejmodernějších atrakcí. Objevte Siam Park na ostrově Tenerife

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Malaga známá neznámá aneb turistické highlighty i místa,...

Letní dovolená u moře: Tipy na nejkrásnější pláže v...

Co země, to jiná pravidla. Za co vás čeká v zahraničí...

Letní dovolená v Čechách: Pět kouzelných míst, které...

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...