Z piráta francouzským králem. Johnny Depp se stane Ludvíkem XV. ve filmu Jeanne du Barry

Seriály & Filmy 13. srpna 2022 | 10:37 — Pavla Krejčí
Johnny Depp se po třech letech objeví v celovečerním filmu. Ten pojednává o Jeanne du Barry, milence krále Ludvíka XV., kterého Depp ztvárňuje. Film se momentálně natáčí ve Francii.
Johnny Depp se objeví v pro něj netradiční roli / Depositphotos

Johnny Depp hlásí velký návrat před kamery. Upsal se do projektu, díky kterému se po třech letech objeví v celovečerním filmu. Jedná se o dobový snímek s názvem Jeanne du Barry.

O jeho nové roli přinesly zprávu produkční společnosti Why Not Productions a France Télévisions, které odhalily první snímek, který zachycuje Deppa jako krále Ludvíka XV., který je režírován francouzskou filmařkou Maïwenn.

Film sleduje příběh poslední královské milenky francouzského krále, Jeanne du Barry. Ačkoliv se narodila v chudobě, v dělnické třídě, s pomocí své inteligence se dokázala vyšplhat po společenském žebříčku až na vrchol. Stala se oblíbenou společnicí Ludvíka XV., a bláznivě se do sebe zamilovali. Navzdory vší slušnosti a etiketě se Jeanne přestěhovala do Versailles, nicméně její příjezd pobouřil soud. Milenci se tak museli potýkat se společností a intrikami.

Maïwenn se stala režisérkou a zároveň ztvární hlavní ženskou roli. Kromě režie a hraní se také podílela na scénáři s Teddym Lussi-Modestem. Mezi dalšími herci se objeví Benjamin Lavernhe, Pierre Richard, Melvil Poupaud, Noémie Lvovsky, Pascal Greggory a India Hair.

Produkční společnosti Rust And Bone A Prophet Why Not také potvrdily, že natáčení začalo 26. července a mělo by trvat po dobu 11 týdnů. Natáčí se ve známých lokalitách, jako je Versailles a dalších zámcích v pařížském regionu.

Devětapadesátiletý herec byl ve své roli zachycen na novém snímku, kde je téměř k nepoznání. Má zavázané oči, paruku a je oblečen do bílé košile a zlatého královského saka s vysokým límcem.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený johnnydepp.tr (@johnnydepp.myidol)

Maïwenn Le Besco patří mezi uznávané režisérky. Již dříve zaznamenala velký úspěch – režírovala kriticky uznávané filmy jako Polisse a Mon Roi

Snímek bude Deppovým prvním filmem natočeným ve francouzštině a očekává se, že bude uveden v roce 2023. Za svou roli by měl údajně obdržet 20 miliónů dolarů. Natočení snímku předznamenává jeho velký návrat poté, co ho většina Hollywoodu zařadila na černou listinu po obviněních, která na něj vznesla bývalá manželka Amber Heard.

Psali jsme také: Salma Hayek se objeví v pokračování striptérského filmu

Autorský článek, další zdroje: deadline.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...