Johnny Depp se během svědectví ani jednou nepodíval na Amber Heard. Heard byla otázána, jestli ví, proč tomu tak je

Zahraniční 22. května 2022 | 16:44 — Pavla Krejčí
Soudní spor, ve kterém se Johnny Depp snaží očistit své jméno, byl po několikadenní pauze obnoven. Při následném svědectví byla Amber Heard otázána, jestli ví, proč se na ni Depp ani jednou nepodíval.
Soudní spor mezi Deppem a Heardovou pokračuje. / Depositphotos

Po týdenní přestávce byl obnoven soudní spor mezi Johnnym Deppem a Amber Heard, který sledují zraky tisíců lidí po celém světě. Jako první na úvod týdne vystoupila s dalším svědectvím Amber. Nikomu neušlo, že Depp již od počátku soudního sporu zatvrzele na bývalou manželku odmítá pohlédnout. Jeho právní zástupkyně Camille Vasquezová se Heardové při křížovém výslechu otázala: „Pan Depp se na vás během celého procesu ani jednou nepodíval, že?" Herečka odpověděla: „Nevím, že bych si toho všimla."

Deppovy neochoty se na herečku podívat si povšimli přítomní i ti, kteří sledovali záznamy ze soudů. Na tento fakt odkazoval ve svém nedávném prohlášení i mluvčí Heardové. „Není divu, že pan Depp nemá sílu a ani odvahu, aby se na paní Heardovou v průběhu řízení vůbec podíval - jako to nemohl udělat v britském procesu - a místo toho čmárá a hihňá se."

Camille Vasquezová se na tuto skutečnost zaměřila a podrobila Heardovou podrobnými otázkami. „Dívala jste se na něj mnohokrát, že?" ptala se právnička a Heardová jí odpověděla, že ano.

Dále pokračovala: „Víte přesně, proč se na vás pan Depp neohlédne, že?" A herečka potvrdila, že ona je důvodem.

„Slíbil vám, že už nikdy neuvidíte jeho oči, je to pravda?" zeptala se Vasquezová, což však Heardová před soudem nepřiznala. „Nevzpomínám si, jestli to řekl."

Následně byl přehrán záznam, na kterém je zřetelné, že Heardová prosí Deppa, aby ji na rozloučenou objal. Jednalo se o jejich poslední soukromé setkání během soudního sporu v roce 2016. Heardová v té době zavolala Deppovi, aby za ní přijel do hotelu v San Franciscu. Ten se dostavil v naději, že odvolá svoje lži.

Právnička se Heardové otázala, jestli dodržel svůj slib, že už nikdy neuvidí jeho oči. „Dodržel ten slib, že?" Heardová reagovala následovně: „Pokud vím, nemůže se na mě dívat."

„Nebude se na vás dívat, že paní Heardová?" ptala se Vasquezová a herečka odvětila: „Nemůže."

Jejich proces je vysílán a komentován moderátorkou Court TV, Julií Grantovou. Ta pro britskou televizní show Good Morning Britain řekla: „Myslela jsem, že Amber Heard svědčila nejlépe, jak mohla. To, že se většinu času díval dolů, bylo znepokojivé. Někdy může být efektivní vypadat, jako bys nevěnoval pozornost porotě. To je trik na obhajobu soudu."

Dále komentuje jedno z posledních soudních stání: „Pochopit, jak se mu to dařilo ve středu dělat takovou dobu, to pro mě byl problém. Jsem si vědoma toho, že tito dva jsou herci. Je ale opravdu těžké poznat, co je autentické a co je předstírané." Psali jsme také: Amber Heard a Johnny Depp po soudním stání vydávají prohlášení

Autorský článek, další zdroje: people.com, newsweek.com

 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Žaluzie, jako funkční doplněk oken, který šetří energie

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...