Kate Moss prolomila mlčení o trýznivé realitě za natáčením nahoře bez, když jí bylo pouhých 15 let

Zahraniční 26. července 2022 | 06:20 — Pavla Krejčí
Supermodelka Kate Moss zavzpomínala na nepříjemné focení katalogu spodního prádla před 33 lety. Tehdy utekla před fotografem, protože nechtěla pózovat nahoře bez.
Kate Moss se svěřila s nepříjemným zážitkem / Despositphotos

Kate Moss promluvila o focení katalogu spodního prádla, které se konalo před 33 lety. Tehdy, když jí bylo 15 let, utekla před fotografem, který vyžadoval, aby si sundala podprsenku.

„Řekl: ‚Sundej si tričko‘ a já jsem si ho svlékla. Tehdy jsem se opravdu styděla za své tělo a on řekl: 'Sundej si podprsenku'. Cítila jsem, že je něco špatně. Vzala jsem si věci a utekla jsem. Můžu říct že doslova na míle daleko."

Kate má však špatné vzpomínky i na pozdější focení. V roce 1992 pózovala nahoře bez s hercem Markem Wahlbergem během focení spodního prádla značky Calvin Klein. Prý se před focením cítila „zranitelná a vyděšená“. Z toho důvodu jí muselo být předepsáno Valium.

Nyní působí jako modelová agentka a snaží se svým klientkám zajišťovat co nejlepší pracovní prostředí. Mezi ně patří i její devatenáctiletá dcera Lila, kterou nabádala k tomu, aby se do ničeho nenechala nutit. „Řekla jsem jí, že nemusí dělat nic, co nechce."

„Starám se o své modelky. Ujišťuji se, že jsou na natáčení s agenty. Chci, aby tam byl někdo, kdo by řekl 'není to vhodné'.“

Kate také prozradila, že z ní v 90. letech „udělali obětního beránka“. Tehdy byla obviněna z oslavování hubenosti, když se objevily její fotografie ve spodním prádle.

Řekla: „Nikdy jsem nebyla anorektička, nikdy jsem jí nebyla. Nikdy jsem nebrala heroin. Byla jsem hubená, protože jsem se nekrmila na natáčení ani na výstavách a vždycky jsem byla prostě štíhlá."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kate Moss (@__katemoss)

 

Neváhala se zmínit o proslulé fotce na které údajně brala kokain s tehdejším přítelem Petrem Dohertym. Kvůli tomuto incidentu přišla o mnoho zakázek, nicméně její kariéra naštěstí neutrpěla fatálně. Přesto byla Kate známá "pařmenka" a někteří jí dokonce přezdívali "tank". Modelka se však vzpamatovala a dala vale tomuto způsobu života.

Rovně se vyjádřila ke svému bývalému partnerovi, Johnnymu Deppovi. Během soudního procesu stála na jeho straně, a dokonce neváhala vypovídat v jeho prospěch. Popřela tvrzení Amber Heard, že ji fyzicky napadl. „Nikdy mě nekopl ze schodů. Musela jsem to říct." Psali jsme také: Amber Heard nemá dost. Proti verdiktu v soudním sporu s Deppem se odvolala.

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...