Kate Moss prolomila mlčení o trýznivé realitě za natáčením nahoře bez, když jí bylo pouhých 15 let

Zahraniční 26. července 2022 | 06:20 — Pavla Krejčí
Supermodelka Kate Moss zavzpomínala na nepříjemné focení katalogu spodního prádla před 33 lety. Tehdy utekla před fotografem, protože nechtěla pózovat nahoře bez.
Kate Moss se svěřila s nepříjemným zážitkem / Despositphotos

Kate Moss promluvila o focení katalogu spodního prádla, které se konalo před 33 lety. Tehdy, když jí bylo 15 let, utekla před fotografem, který vyžadoval, aby si sundala podprsenku.

„Řekl: ‚Sundej si tričko‘ a já jsem si ho svlékla. Tehdy jsem se opravdu styděla za své tělo a on řekl: 'Sundej si podprsenku'. Cítila jsem, že je něco špatně. Vzala jsem si věci a utekla jsem. Můžu říct že doslova na míle daleko."

Kate má však špatné vzpomínky i na pozdější focení. V roce 1992 pózovala nahoře bez s hercem Markem Wahlbergem během focení spodního prádla značky Calvin Klein. Prý se před focením cítila „zranitelná a vyděšená“. Z toho důvodu jí muselo být předepsáno Valium.

Nyní působí jako modelová agentka a snaží se svým klientkám zajišťovat co nejlepší pracovní prostředí. Mezi ně patří i její devatenáctiletá dcera Lila, kterou nabádala k tomu, aby se do ničeho nenechala nutit. „Řekla jsem jí, že nemusí dělat nic, co nechce."

„Starám se o své modelky. Ujišťuji se, že jsou na natáčení s agenty. Chci, aby tam byl někdo, kdo by řekl 'není to vhodné'.“

Kate také prozradila, že z ní v 90. letech „udělali obětního beránka“. Tehdy byla obviněna z oslavování hubenosti, když se objevily její fotografie ve spodním prádle.

Řekla: „Nikdy jsem nebyla anorektička, nikdy jsem jí nebyla. Nikdy jsem nebrala heroin. Byla jsem hubená, protože jsem se nekrmila na natáčení ani na výstavách a vždycky jsem byla prostě štíhlá."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kate Moss (@__katemoss)

 

Neváhala se zmínit o proslulé fotce na které údajně brala kokain s tehdejším přítelem Petrem Dohertym. Kvůli tomuto incidentu přišla o mnoho zakázek, nicméně její kariéra naštěstí neutrpěla fatálně. Přesto byla Kate známá "pařmenka" a někteří jí dokonce přezdívali "tank". Modelka se však vzpamatovala a dala vale tomuto způsobu života.

Rovně se vyjádřila ke svému bývalému partnerovi, Johnnymu Deppovi. Během soudního procesu stála na jeho straně, a dokonce neváhala vypovídat v jeho prospěch. Popřela tvrzení Amber Heard, že ji fyzicky napadl. „Nikdy mě nekopl ze schodů. Musela jsem to říct." Psali jsme také: Amber Heard nemá dost. Proti verdiktu v soudním sporu s Deppem se odvolala.

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu