Cameron Diaz promluvila o svých začátcích v Paříži. Nejspíš jsem pašovala drogy, přiznala

Zahraniční 13. července 2022 | 13:38 — Pavla Krejčí
Předtím než se proslavila v komedii Maska, odjela Cameron Diaz za modelingovou kariérou do Paříže. Jednou zažila opravdu krušné chvíle. Myslí si, že nevědomky pašovala drogy přes hranice.
Cameron Diaz má za sebou nepříjemný zážitek / Depositphotos

Herečka Cameron Diaz, která si v posledních letech užívá herecký důchod a věnuje se jiným činnostem, promluvila o dobách, kdy se v Paříži věnovala modelingové kariéře. Svěřila se, že mohla být zapojena do nějaké nezákonné činnosti. Stalo se tak chvíli před tím, než získala průkopnickou roli v komedii Maska po boku Jimma Careyho.

V podcastu „Druhý život“, který moderuje Hillary Kerr, zavzpomínala na začátek divokých 90. let. Tehdy si jako mladá dívka naspořila peníze, aby se mohla vydat do Paříže s nadějí, že rozjede slibnou kariéru modelky. Hned na začátku ji čekalo tvrdé vystřízlivění, jelikož v zahraničí prožila skutečně těžké časy. Ocitla se sama v cizím městě a jen s obtížemi sháněla práci.

„Byla jsem tam celý rok, ale ne vždy jsem měla práci. Bylo těžké sehnat práci, abych si zachránila život,“ řekla moderátorce Hillary Kerr. „Pak jsem přece jen jednu práci dostala, ale myslím si, že jsem byla pašeračka, která vezla drogy do Maroka – prostě panebože!"

Diaz řekla, že dostala zamčený kufr s modelingovými „kostýmy“. Na letišti jí však začal docházet jeho obsah, což v ní vyvolalo paniku. Když přišlo na nejhorší, předstírala, že kufr není její.

„Byla jsem blonďatá, modrooká dívka v Maroku. Měla jsem na sobě roztrhané džíny a boty na platformě a rozpuštěné vlasy – opravdu nebezpečná kombinace. Řekla jsem jim: ‚Nevím, není to moje, nemám ponětí, čí to je.‘“

Když se vrátila do Francie, nechala zavazadla u úřadů. Zdá se, že Diaz vyvázla opravdu na poslední chvíli. Pokud by byla s obsahem kufru odhalena, mohlo jí hrozit až 10 let vězení za obchodování s drogami. „V tu chvíli to byla jediná práce, kterou jsem v Paříži dostala," dodala Diaz.

Její život se ale navždy změnil, když ji oslovil castingový agent z Los Angeles. Hledal novou a neokoukanou dívku, která by byla opravdovou „bombou“. Tak se dostala do filmu Maska, který byl promítán v roce 1994.

 
 
 
View this post on Instagram

Příspěvek sdílený Cameron Diaz (@camerondiaz)

Když se tehdejší aspirující modelka měla předvést na castingu, byla k tomu skeptická. „Právě mi začala menstruace. Nebylo možné, abych si ten den oblékla něco sexy. Říkala jsem si: ‚Děláš si srandu?‘“ vzpomínala Diaz.

Režisér filmu Chuck Russell se v ní však ihned vzhlédl a řekl jí: „Jsi moje Tina Carlyle a já tě pro tuhle roli připravím." O týden později byla role její.

Tím začala její hvězdná kariéra, která v následujících letech jen vzkvétala. Objevila se v mnoha ikonických rolích ve filmech Charlieho andílci nebo Prázdniny.

Avšak v roce 2014 herečka odešla z herectví, aby mohla trávit čas se svým manželem Benjim Maddoxem a jejich dcerou Raddix. Podle zpráv se však znovu vrací do filmu po boku Jamieho Foxxe v nadcházející komedii Netflix Back In Action.

Psali jsme také: Rihanna je podle Forbes nejmladší miliardářkou. V žebříčku zaujímá 21. místo

Autorský článek, další zdroje: pagesix.com, Instagram

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu