Madonna prozradila, že připravuje svůj vlastní hraný životopisný film

Seriály & Filmy 03. srpna 2022 | 11:55 — Pavla Krejčí
Zpěvačka Madonna prozradila, že připravuje svůj vlastní hraný životopisný film v rámci „preventivního úderu“, aby zastavila „misogynní muže“, kteří se snaží její život znázorňovat špatným způsobem.
Madonna chystá vlastní film / Depositphotos

Madonna se rozhodla režírovat životopisný film, který bude pojednávat o jejím životě a kariéře v hudebním průmyslu. Prozradila, že její snahou je zabránit tomu, aby ji misogynní muži nezobrazili špatným pohledem.

Nikdo neumí odvyprávět můj příběh, kromě mě," řekla zpěvačka pro Variety v rozhovoru o nadcházejícím filmu. „Měla jsem mimořádný život, proto musím natočit mimořádný film."

Během rozhovoru s Jimmym Fallonem v The Tonight Show v roce 2021 předvedla své pohrdání všemi muži. Odsuzuje všechny, kteří se snažili natočit nebo se pokusili vytvořit životopisné filmy, které neodpovídají skutečnosti. „Byla to taková preventivní stávka, protože spousta lidí se o mně snažila natočit filmy. Většinou misogynní muži. Tak jsem strčila nohu do dveří a řekla: 'Nikdo nebude vyprávět můj příběh, kromě mě."

V roce 2021 v show Jimmyho Fallona také promluvila o snahách, které se s natáčením pojily. „Četla jsem, že Universal dělal scénář… chtěli mé požehnání, takže jsem si to přečetla. Byla to ta nejhnusnější, nejpovrchnější blbost, jakou jsem kdy četla. To se stalo několikrát."

Scénář jejího vlastního filmu je podle všeho připraven, řekla však, že je opravdu dlouhý. „Mám velmi dlouhý scénář, který je pro mě opravdu těžké zkrátit. Zkracovala jsem to, ale je to jako useknout si končetiny.“

Do role Madonny je údajně obsazena herečka Julia Garner, která byla považována za „nejlepší z více než tuctu kandidátů“. Naposledy hrála ve dvou úspěšných televizních pořadech na Netflixu: Neskutečná Anna a Ozark.

Spolurežisérkou filmu je Amy Pascalová, která se také podílela na filmu Akta Pentagon: Skrytá válka. Původně scénář psala oscarová spisovatelka Juno Diablo Codyová, která však projekt opustila, a štaci po ní převzala Erin Cressida Wilsonová. Připravovaný film si pod křídlo vzalo studio Universal Pictures, datum vydání ale ještě nebylo potvrzeno.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

 

V oznámení filmu Madonna řekla, že doufá, že „ukáže neuvěřitelnou cestu, na kterou mě život zavedl jako umělce, hudebníka, tanečnici – lidskou bytost, která se snaží prosadit svou cestu v tomto světě. Film bude vždy o hudbě. Hudba mě udržela v chodu a umění mě udrželo naživu. Existuje tolik nevyřčených a inspirativních příběhů a kdo by to mohl lépe vyprávět než já. Je důležité sdílet svou životní jízdu, která byla jako na horské dráze, svým hlasem a vlastním pohledem."

Madonna informace ohledně připravovaného filmu pravidelně sdílí na svém instagramovém účtu. Neváhá se také podělit o své staré deníky, vzácné a nevídané fotografie či různé výstřižky. Psali jsme také: Jason Momoa poškádlil fanoušky. Ben Affleck se patrně vrací jako Batman v pokračování Aquamana

*Misogynie obecně označuje nenávist, pohrdání nebo předsudky vůči ženám. Misogynie na sebe může brát mnoho podob a forem, jakými jsou například sociální vyloučení, přímá nebo nepřímá diskriminace, hostilita, androcentrismus, patriarchát, ponižování, podceňování nebo omezování žen, násilí na ženách nebo jejich sexuální objektivizace.

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, Wikipedia.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...