Madonna v upřímné zpovědi prozradila, že lituje svých dvou svateb

Zahraniční 03. září 2022 | 07:16 — Pavla Krejčí
Madonna dala prostor fanouškům a na svém kanálu na YouTube odpověděla na 50 otázek, které jí poslali. V jeden moment se otevřeně vyjádřila o svých předchozích manželstvích. Prý lituje, že se vůbec vdala.
Madonna se dvakrát vdala / Depositphotos

Život zpěvačky Madonny byl bouřlivý a divoký. Stejně tak vypadaly její vztahy. Nedávno se rozhodla otevřeně odpovědět na otázky fanoušků. Když přišla řeč na milostné peripetie, přiznala, že lituje toho, že se dvakrát vdala.

Čtyřiašedesátiletá popová diva byla ke svým fanouškům opravdu upřímná. Celkově odpověděla na 50 otázek, které zaslali po její výzvě. Na dotaz, která životní rozhodnutí nebyla nejlepším nápadem, jednoznačně odpověděla: „Vdávat se. V obou případech!"

Jejím prvním manželem byl herec Sean Penn, kterého si vzala v roce 1985. Manželství však trvalo pouze 4 roky. Po druhé byla vdaná v letech 2000 až 2008 za Guye Ritchieho. Tento svazek byl ale od začátku problémový. Svěřila se, že se během manželství nemohla projevit jako umělkyně. Zatímco s Pennem zůstali přáteli, Ritchiemu nemůže přijít na jméno.

V rozhovoru pro The Sun v roce 2015 řekla: „Byly chvíle, kdy jsem se cítila uvězněná. Ve skutečnosti mi nebylo dovoleno být sama sebou. Musíte najít někoho, kdo akceptuje, kdo jste, a je s tím spokojený." Dříve se také nechala slyšet, že by se raději nechala „přejet vlakem“, než aby se znovu nechala spoutat manželskými okovy.

Madonna se nebojí být kontroverzní. V současné době randí s modelem Andrewem Darnellem, kterému je pouhých 23 let. Fanouškům otevřeně přiznala, že její „aktuální oblíbenou posedlostí“ je sex. Prý jí dodává inspiraci v profesním životě. A ten je opravdu pestrý. Momentálně pracuje na celovečerním filmu založeném na jejím životě, přiznává však, že je těžké „nacpat“ celý svůj život do tak krátké doby. Také vyjádřila zájem znovu spolupracovat s Britney Spears – 19 let poté, co spolu vydaly hit Me Against The Music.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Madonna také během svých přiznání nabídla moudra. Padla otázka na to, jak nachází inspiraci po více než čtyřech desetiletích v hudebním průmyslu.

„Inspirace nemá konce," vysvětlila. „Pokud jste zvědavý člověk a věnujete pozornost životu, nikdy se nepřestanete inspirovat."

Psali jsme také: Mariah Carey se v podcastu Meghan Markle rozparádila. Zazněla slova jako rozvod i rasismus

Autorský článek, další zdroje: Instagram, mirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...