Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

Zahraniční 21. září 2022 | 08:59 — Pavla Krejčí
Herec Paul Wesley je idol mnoha žen od dob, kdy na obrazovky poprvé vtrhl seriál Upíří deníky. Před třemi lety se šťastně oženil a zdálo se, že manželskou pohodu nemůže nic zhatit. Nyní však přišel pár s oznámením, že se v tichosti rozešel.
Paul Wesley už není zadaný / Depositphotos

Paulu Wesleymu není šťastný konec přán na televizních obrazovkách ani v soukromém životě. Ačkoliv před třemi lety pojal za manželku svou přítelkyni Ines de Ramon, manželství brzy vzalo za své. Šťastně až do smrti se nekonalo.

Jeden z předních krasavců seriálu Upířích deníků je tak znovu volný. Zástupce páru sdělil magazínu People, že se rozešli již před několika měsíci.

„Rozhodnutí o rozchodu je vzájemné a došlo k němu před pěti měsíci. V tuto chvíli žádají soukromí," řekl zástupce.

Paul a Ines, mezi nimiž je 11letý věkový rozdíl, byli společně poprvé viděni před čtyřmi lety. V červnu 2018 se drželi za ruce, když opouštěli restauraci v New Yorku. Svůj vztah zoficiálnili na Instagramu o měsíc později, když se objevili na svatbě v Montauku po boku Wesleyho kamarádek Jessicy Szohr a Niny Dobrev. Začátkem roku 2019 pak kolovaly spekulace o zásnubách, které nijak nekomentovali. Nina Dobrev nakonec o několik měsíců později v podcastu Directionally Changed potvrdila, že jsou již manželi. Zajímavé je, že Ramona nepochází z herecké branže – je odbornicí na šperky. 

„Hodně se stýkáme. Jsme opravdu dobří přátelé. Miluju jeho ženu. Je legrační, jak čas všechno mění, protože jsem si nikdy nemyslela, že bude jedním z mých nejlepších přátel," promluvila tehdy Dobrev o svém vztahu s Wesleym.

Náznaky o trablech v ráji se však objevovaly již několik měsíců. Wesley se totiž na většině akcí pohyboval sám. Začátkem srpna byl viděn na akci Brothers Bond Bourbon v New Yorku a před několika týdny se zastavil na hudebním festivalu Bourbon and Beyond v Kentucky Exposition Center. Doprovod mu dělal jeho seriálový bratr z Upířích deníků, Ian Somerhalder. Bedlivému oku neuniklo, že se pohyboval bez snubního prstenu. 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Paul Wesley (@paulwesley)

 

Se Somerhalderem mají opravdu úzké vztahy. Seriálové bratrství přenesli i do reality. V roce 2021 uvedli na trh vlastní whisky s názvem Brother's Bond Bourbon. 

„Důkazem je bourbon, který je naší vlajkovou lodí. Je skvělý a jsme na něj hrdí," informoval Paul magazín Us Weekly během společného rozhovoru s Ianem.

Ian se také připojil a prohlásil: „Je to něco, co jsme pro vás vytvořili od základů. Takže na rozdíl od Upířích deníků, do kterých jsme byli najati, tohle pochází pouze z naší režie. Tohle je naše dítě. Kdybychom spolu měli mít nějaké dítě, toto by bylo naše dítě.“

Pro Paula je to již druhé neúspěšné manželství. V letech 2011-2013 byl ženatý s herečkou Torrey DeVitto, která si také zahrála v seriálu Upíří deníky. Začali však spolu randit již o pár let dříve poté, co společně pracovali na filmu Killer Movie. Psali jsme také: Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid spolu randí. Herec je čerstvě po rozchodu a Gigi má za sebou složité období

Autorský článek, další zdroje: dailymail.com, people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

8 příznaků, podle kterých poznáte, že váš počítač napadl virus

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...