Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid spolu randí. Herec je čerstvě po rozchodu a Gigi má za sebou složité období

Zahraniční 19. září 2022 | 08:12 — Pavla Krejčí
Herec Leonardo DiCaprio a modelka Gigi Hadid spolu začali randit. Údajně to ale berou pomalu a několik měsíců se vídali pouze jako přátelé. Herec je navíc čerstvě po rozchodu s modelkou Camilou Morrone.
Leonardo DiCaprio začal randil s Gigi Hadid / Depositphotos

Když se hvězdný Leonardo DiCaprio rozešel se svou mladinkou přítelkyní, spekulovalo se, že ji nahradil ukrajinskou modelkou. Nyní se však ukázalo, že svou pozornost zaměřil na modelku Gigi Hadid. Herec je známý tím, že randí zásadně se ženami pod 25 let. Z toho důvodu svým výběrem překvapil, jelikož je Hadid 27 let, a dokonce má dceru.

Dvojice byla před pár dny vyfocena během rautu v New Yorku. Na fotografiích získaných MailOnline bylo vidět, jak se sbližují na manhattanské párty, kterou pořádali Leovi přátelé Richie Akiva a Darren Dzienciol. DiCaprio si oblékl černou košili s krátkým rukávem a baseballovou čepici New York Yankees, zatímco Gigi zvolila bílý crop-top a roztrhané volné džíny. V jednom z několika záběrů bylo vidět, jak Leo pokládá ruce na Gigi ramena, zatímco se skláněli nad stolem a šeptali si.

Hadid a DiCaprio se v průběhu let několikrát setkali, ale na romantickou úroveň posunuli svůj vztah až nyní. Zdroj blízký páru řekl Page Six, že i když spolu nyní randí, nespěchají a tráví čas jako pár, ale nejčastěji vyráží ven ve skupině.

Gigi a Leo se několikrát viděli a našli společnou notu. Gigi si myslí, že je to opravdu skvělý chlap,“ řekl zdroj. „Většinou se setkávali na stejných společenských akcích."

Ještě před pár týdny však tvrdil zdroj Us Weekly, že Hadid nemá o vztah s DiCapriem zájem. „Leo se zaměřil na Gigi, ale ona neprojevila zájem," řekl zdroj. „Jsou to přátelé, ale ona s ním teď nechce navazovat vztah." Podle nových informací se však zdá, že modelka změnila názor.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Cinema Perspective (@cinema_perspective)

 

Hadid má za sebou poměrně složitý rozchod. V říjnu 2021 skončil vztah se Zaynem Malikem, členem skupiny One Direction. Zpěvák ji měl údajně napadnout a častovat vulgárnímu výrazy. Případ se dostal dokonce k soudu a Malik byl následně odsouzen k 360 dnům veřejně prospěšných prací a rovněž musel absolvovat kurzy zvládání hněvu a účastnit se programu proti domácímu násilí.

Pár tvořili od roku 2015 a v září 2020 přivítali holčičku jménem Khai. Modelka je od rozchodu sama a zaměřuje se především na výchovu dvouleté dcerky.

DiCaprio se pro změnu rozešel s 25letou Camilou Morrone po čtyřech letech, jen pár měsíců po jejích narozeninách. „Leo a Camila ukončili svůj vztah začátkem léta," řekl zdroj. „Nejsou mezi nimi žádné rozbroje. Vztah prostě dospěl k přirozenému závěru.“

Podle zdroje People modelka pokračuje dál ve svém životě. „Camila se má dobře. Má velkou skupinu přátel, kterým na ní opravdu záleží. Jde svým životem dál. Není v kontaktu s Leem.“ Odstěhovala se ze společného bytu a nový domov našla v Malibu. Psali jsme také: Ricky Martin chystá odplatu. Žaluje synovce o 20 milionů dolarů za křivé obvinění ze sexuálního zneužívání

Autorský článek, další zdroje: pagesix.comdailymail.co.uk 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...