Rodinný comeback po třech letech? Bradley Cooper a Irina Shayk údajně obnovují svůj vztah

Zahraniční 09. září 2022 | 07:48 — Pavla Krejčí
Hvězdný pár Bradley Cooper a Irina Shayk se patrně dočkali svého rodinného comebacku. Po třech letech se znovu objevili bok po boku a podle vzájemných pohledů svůj vztah obnovili.
Bradley Cooper a Irina Shayk znovu obnovují svůj vztah / Depositphotos

Bradley Cooper se v posledním roce nechal několikrát slyšet, že během své kariéry prožíval dost složitých období, která zahrnovala alkohol a drogy. O moc úspěšnější nebyl ani ve vztazích. Přiznal, že měl před lety problém najít partnerku, především v době, kdy se vrhnul do vod Hollywoodu.

Ani do nedávna nezakotvil ve šťastném manželském přístavu. To se však podle všeho změnilo. Herec je v posledních týdnech spojován s bývalou partnerkou Irinou Shayk. Bradley a modelka Irina se rozešli v roce 2019 po čtyřech letech soužití, ale zdroj blízký páru naznačil, že možná uvažují o usmíření. Web Page Six uvádí, že bývalý pár sdílí pětiletou dceru Leu De Seine a údajně spolu diskutovali o dalších dětech.

Zdá se, že mají velmi zdravý vztah jako rodičové, a dokonce spolu letos v létě cestovali na rodinnou dovolenou. Shayk sdílela na Instagramu fotky z dovolené, na kterých jsou s Cooperem v plavkách a šťastně se usmívají.

Cooper byl nedávno viděn, jak tráví čas s bývalou Humou Abedin, ale zdroj řekl, že se jednalo pouze o náhodné setkání. Od rozchodu s Cooperem byla Shayk krátce spojena s Vitem Schnabelem a Kanyem Westem. Jednalo se však o krátkodobé známosti.

„Oba to s nikým jiným nebrali vážně a oba se zajímají o myšlenku mít dítě,“ říká zdroj Page Six. „Není to Bennifer 2.0, aby šlo o velkou lásku, je to spíš ve stylu ,proč ne?' Stejně se spolu musí často setkávat, protože mají dceru. Oba přemýšlejí, možná je čas se konečně usadit.“

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Page Six (@pagesix)

Cooper a Shayk byli poprvé spatřeni na Broadwayské show Finding Neverland v roce 2015. Vztah vydržel zhruba čtyři roky. Přibližně v době jejich rozchodu v roce 2019 zdroj řekl Page Six: „Kvůli jejich dceři se stále snaží. Okolnosti nejsou dobré. Ani jeden není šťastný." Přestože jim to tehdy nevyšlo, nyní se zdá, že je vše na dobré cestě.

Shayk byla známá jako modelka plavek Sports Illustrated a její kariéra rychle rostla. Nedávno dělala modelku pro nejnovější řadu Adidas x Ivy Park. Během nejnovější kampaně oblékla jeden z tyrkysových, latexových trikotů.

Psali jsme také: Leonardo DiCaprio má zvláštní pravidlo randění. Jeho přítelkyně nebývají starší 25 let

Autorský článek, další zdroje: Instagram, pagesix.com

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...