Leonardo DiCaprio má zvláštní pravidlo randění. Jeho přítelkyně nebývají starší 25 let

Zahraniční 03. září 2022 | 09:34 — Pavla Krejčí
Před pár dny se objevily zprávy o rozchodu Leonarda DiCapria a jeho 25leté přítelkyně Camily Morrone. Zajímavé je, že tento hollywoodský svůdník v posledních letech randil zásadně s dívkami, kterým nebylo ještě čtvrt století. A Camila už nějaký ten měsíc přesluhovala.
Leonardo patří mezi vyhlášené hollywoodské fešáky / Depositphotos

Po tři desetiletí patří Leonardo DiCaprio mezi jedny z nejžhavějších hollywoodských herců. Jeho milostný život by vydal na román a zdá se, že mu rodinný život není souzený. Nedávno se znovu dostal do hledáčku, když oznámil rozchod s 25letou přítelkyní, modelkou Camilou Morrone. Jejich vztah trval pět let.

Nejednomu všímavému oku však neušlo, že se rozešli krátce poté, co modelka oslavila 25. narozeniny. Vypadá to, jako by DiCaprio ctil jakési svoje osobní pravidlo randění – nikdy si nezačínat s dívkou starší 25 let. Toho se patrně po léta držel, protože žádná z jeho veřejně známých přítelkyň nepřesáhla tento milník. Fanoušci už několik let teorizují, že se herec rozchází se ženami ve chvíli, kdy jim padne čtvrt století.

Americká psycholožka Emma Kenny se na tuto skutečnost zaměřila. Tvrdí, že existuje dobrý důvod, proč Leonardo stále chodí se ženami, které dosahují vytyčené věkové hranice. Podle jejího názoru to nemusí být však nutně špatně. V rozhovoru pro The Sun řekla: „Leonardo DiCaprio vypadá dobře, je bohatý, talentovaný a jeho blízcí přátelé ho velmi milují. Má dobré předpoklady, které mu nabízejí příležitosti a perspektivy, které má jen velmi málo z nás."

Jeho neschopnost dlouhodobě se zavazovat může být některými považována za vadu v jeho povaze. Ale je pravděpodobnější, že tento životní styl upřednostnil kvůli tomu, protože rozumí nestálému světu Hollywoodu, ve kterém vztahy jen zřídka obstojí ve zkoušce času,“ řekla dále.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Page Six (@pagesix)

 

„Je ve velmi neobvyklé pozici, která mu umožňuje vybrat si toho, s kým chce být, dokud se nezačne nudit nebo si neuvědomí, že se jeho partnerka chce přesunout na bezpečnější půdu prostřednictvím manželství nebo dětí," pokračovala. „Věk žen, s nimiž chodí, a okamžik, kdy jejich vztahy končí, se zřejmě shodují s těmito životními ukazateli.“ Tvrdí také, že je to proto, že „nemá v úmyslu vzdát se svých dobrodružství“ a nechce se „podřídit společenskému plánu“.

Před několika lety byl dokonce vytvořen graf, který znázorňuje historii jeho randění. Graf ukázal, že Leonardo stárne, zatímco jeho přítelkyně zůstaly stejně staré.

Psali jsme také: Pierce Brosnan nehledí na kritiku veřejnosti. Říká, že miluje svou ženu nehledě na její vzhled

Autorský článek, další zdroje: Instagram, mirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...