Ricky Martin chystá odplatu. Žaluje synovce o 20 milionů dolarů za křivé obvinění ze sexuálního zneužívání

Zahraniční 10. září 2022 | 14:38 — Pavla Krejčí
Hvězdný zpěvák se poslední týdny naplno věnoval kariéře. Ta utrpěla nemalé šrámy, když byl Ricky Martin obviněn synovcem Dennisem Yadielem Sanchezem ze sexuálního obtěžování. Nyní se rozhodl reagovat a podal na něj žalobu o částku ve výši 20 milionů dolarů.
Ricky Marin žaluje svého synovce o 20 miliónů dolarů / Depositphotos

Skandál, který postihl zpěváka Rickyho Martina, se znovu rozhořívá. Nyní je však cílem Martinův synovec Dennis Yadiel Sanchez. Rozhodl se mu vrátit úder a za potíže způsobené lživými obviněními ho žaluje o 20 milionů dolarů.

Tato show rozhodně neskončila. Latinská popová ikona podala žalobu ve středu v San Juan, v Portoriku, s tvrzením, že se synovec pokoušel „zavraždit“ jeho pověst. Uvádí se tak v soudních dokumentech, které získal web The NY Post.

V červenci Martinův 21letý synovec tvrdil, že se stal obětí domácího násilí a incestu. Na zpěváka byl následně vydán soudní zákaz. Martinův právní zástupce odmítl tato tvrzení s tím, že jsou „nechutná“ a „nepravdivá“ a uvedl, že žalobce má „problémy s duševním zdravím“. Nakonec byl případ proti Martinovi stažen.

Jak se zdá, zamítnutím případu všechno neskončilo. Sanchez údajně pronásledoval Martina a vyhrožoval mu. Zpěvákovi měl zasílat zprávy, v nichž přísahal, že pošpiní jeho pověst a integritu, pokud mu nedá peníze. V dokumentech k žalobě je uvedeno, že dostával nápor zpráv po dobu čtyř měsíců, někdy jich dostal více než 10 za den. Zprávy podle Martina posílal „nepřizpůsobený jedinec“, který také vyzradil jeho telefonní číslo na Instagram a vytvořil parodické účty pro jedno z jeho dětí.

Kvůli synovcovým obviněním prý také ztratil spoustu pracovních příležitostí a mnohamilionové obchody. Proto nyní požaduje 20 milionů dolarů jako náhradu za způsobené škody.

Martin se po očistění vyjádřil k tomu, jak „bolestivá“ tvrzení proti němu byla vznesena. „Bylo to tak bolestivé. Bylo to zničující pro mě, pro mou rodinu, pro mé přátele a nikomu bych to nepřál,“ řekl minulý měsíc. „Tomu, kdo tvrdil tento nesmysl, přeji to nejlepší a přeji mu, aby našel pomoc, aby mohl začít nový život plný lásky, pravdy a radosti a neublížil nikomu jinému."

Zpěvák, který se proslavil hitem La Vida Loca však v posledních měsících čelí více problémům. Momentálně také probíhá soud o 3 miliony dolarů, které po něm žádá jeho bývalá manažerka Rebecca Drucker. Žena tvrdí, že jí dluží nevyplacené provize. Její žaloba také naznačovala, že zpěvák čelil obviněním, která by mohla ukončit jeho kariéru. Drucker mu údajně měla pomoci skandál včas zahladit, a Martin tak „pokračoval ve svém profesním oživení“. Další jednání je naplánováno na 5. října.

Psali jsme také: Rihanna pomáhala uklízet restauraci. S přáteli si tam užila večer i po zavíračce a tímto gestem asi chtěla projevit personálu vděk

Autorský článek, další zdroje: pagesix.com 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...