Zvrat v případu Rickyho Martina. Synovec stahuje žalobu z incestu

Zahraniční 22. července 2022 | 21:58 — Pavla Krejčí
Zpěvák Ricky Martin se zase může naplno věnovat své pěvecké kariéře. Jeho případ byl uzavřen. Stalo se tak, když byla zamítnuta závažná obvinění jeho synovce. Martin na Instagramu reagoval titulkem „Pravda vítězí“.
Ricky Martin konečně může pokračovat v normálním životě se svým partnerem Jwanem Yosefem / Depositphotos

Zpěvák byl zbaven obvinění

Ricky Martin je volný. Zpěvákovi právníci vydali prohlášení, v němž řekli, že soud v Portoriku neprodloužil dočasnou ochranu jeho synovce Dennise Yadiela Sancheze, jak „předpokládali“. Žaloba tak byla zamítnuta a Martin si může oddechnout. 

„Obžalovaný potvrdil soudu, že jeho rozhodnutí o zamítnutí věci bylo jen jeho, bez jakéhokoli vnějšího vlivu nebo nátlaku, a žalobce potvrdil, že je spokojen se svým právním zastoupením v této věci," uvedli právníci Joaquín Monserrate Matienzo, Carmelo Dávila a Harry Massanet Pastrana.

„Žádost přišla od žalobce s žádostí o zamítnutí případu. Nikdy to nebylo o ničem jiném než o problémovém jedinci, který pronesl nepravdivá obvinění, která by ani nebyl schopen absolutně ničím podložit.“

Advokáti zprávu uzavřeli: „Jsme rádi, že je náš klient svědkem spravedlnosti a nyní může pokračovat ve svém životě a kariéře."

Závažná obvinění

Začátkem července byl na Rickyho Martina vydán soudní zákaz, který mělo zapříčinit údajné domácí násilí. Avšak totožnost jeho žalobce v té době nebyla známa. Ve zprávě stálo, že údajná oběť tvrdila, že udržovali vztah po sedm měsíců, ale poté, co se před dvěma měsíci rozešli, zpěvák údajně rozchod nepřijal a byl nejméně třikrát viděn v domě podatele žaloby.

Martinovi zástupci ihned reagovali a jakákoliv tvrzení popřeli. Uvedli, že zpěvák bude „plně ospravedlněn“.

Skandálu se největší pozornosti dostalo, když Rickyho bratr Eric Martin odhalil, že za obviněními stojí zpěvákův synovec. Pro Martina tak nastaly krušné časy, protože kvůli novým okolnostem, které ho osočovaly z incestu, mohl dostat až 50 let.

Marty Singer, další z Rickyho právníků, tehdy Page Six řekl: „Bohužel osoba, která toto tvrzení učinila, se potýká s hlubokými problémy v oblasti duševního zdraví. Ricky Martin samozřejmě nikdy nebyl – a nikdy nebude – zapojen do jakéhokoliv sexuálního nebo romantického vztahu se svým synovcem. Ta myšlenka je nejen nepravdivá, ale je i nechutná."

A dodal „Všichni doufáme, že se tomuto muži dostane pomoci, kterou tak naléhavě potřebuje. Ale především se těšíme na to, že tento hrozný případ bude zamítnut, jakmile se soudce podívá na fakta.“

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený OK! Magazine (@okmagazine)

 

Eric na Facebooku potvrdil, že jeho synovec má dlouhodobé problémy s duševním zdravím a rodina s ním již nějakou dobu nekomunikuje. Dokonce na něj byl vydán zákaz přiblížení poté, co se údajně „stal posedlý“ Claudií Ramirez Martellovou a plánoval ji zavraždit.

Ve čtvrtek Ricky Martin, který je od roku 2017 provdán za umělce Jwana Yosefa, zveřejnil na Instagramu prohlášení s titulkem „Pravda vítězí“.

Řekl, že jeho prioritou je nyní „léčit“ se a plánuje to udělat prostřednictvím hudby.

„Nemůžu se dočkat, až budu zpátky na pódiu," řekl. „Nemůžu se dočkat, až budu zpátky před kamerami a budu se bavit, což je to, co umím nejlépe." Psali jsme také: Ricky Martin popírá šokující obvinění o incestním vztahu se synovcem

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...