Harry a Meghan jsou imunní vůči jakékoliv kritice a hrají si na oběť, říká královský expert

Zahraniční 28. července 2022 | 11:00 — Pavla Krejčí
Nedávno publikovaná kniha o princi Harrym a Meghan Markle neustále vzbuzuje opravdu silné emoce. Expert na královskou rodinu přiznal, že si není jistý, jestli se pár bude starat o její kritičnost.
Vévodský pár má spíše odpůrce než příznivce / Depositphotos

Princ Harry a Meghan Markle patří mezi nejsledovanější páry světa. Od té doby, co se vzdali královských povinností, budí u veřejnosti smíšené reakce, a jak se zdá, spíše převažují ty negativní.

Dvojice se stala námětem pro biografii renomovaného a obávaného autora Toma Bowera. Její obsah je mnohdy až šokující a nabízí pohled na doposud skryté skutečnosti. Podle experta na královskou rodinu, Duncana Larcomba, se však manželé o dopad kontroverzní knihy příliš nezajímají, protože si „pouze hrají oběť“.

Autor knihy přiznal, že lidé, kteří mu pomohli s výzkumem, patří spíše mezi odpůrce královského páru. Kniha obsahuje řadu šokujících odhalení. Autor v ní mluví s několika zasvěcenými, kteří tvrdí, že "vnesli trochu světla do toho, co se posledních několik let skutečně dělo za zavřenými dveřmi paláce". Bower se nebál vyjádřit různá obvinění. V jednom z nich uvádí, že Meghan během královského turné házela se šálkem čaje nebo že královna byla ráda za Meghaninu nepřítomnost na pohřbu prince Philipa. Kniha dále také tvrdí, že se vévodský pár chtěl objevit s královnou na balkoně Buckinghamského paláce během oslav platinového jubilea.

Přestože kniha prince Harryho a Meghan spíše kritizuje, královský expert říká, že jim na tom patrně vůbec nesejde. Pro časopis OK! řekl: „Začínám si myslet, že jsou téměř odolní vůči kritice. Tolik kritiky a oni si jen hrají na oběť, takže to vypadá, jako by říkali: 'Ach, my jsme ti chudáci – a ostatní lidé jsou hrozní."

Nicméně sám Harry plánuje vydat vlastní memoáry. Duncan si myslí, že v nich bude chtít vyjádřit svůj názor. „Vím, že má skutečnou touhu vyprávět vlastní příběh svými slovy.“ Princ Harry slíbil, že jeho monografie budou „přesným a zcela pravdivým“ popisem jeho dosavadního života.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Point De Vue (@pointdevue)

 

Podle Duncana použije Harry svoji monografii k tomu, aby uvedl situace zmíněné v knize Bowera na pravou míru. Přestože se navenek tváří nezaujatě, rozhodně se k některým událostem vyjádří. „Byl bych velmi překvapen, kdyby se nepokusil bránit nějaké té kritice. A pokud na těchto tvrzeních není žádná pravda, myslím, že se Harry pokusí uvést obsah knihy na pravou míru."

Harryho netrpělivě očekávané monografie by měly být vydány koncem tohoto roku kolem Dne díkůvzdání. Vydavatelský zdroj řekl The Sun: „Rukopis byl dokončen a prošel všemi právními procesy."

„Kniha je hotová a Harry dění kolem ní už nemá v rukou. Datum vydání bylo jednou posunuto, ale kniha by měla vyjít koncem roku." Psali jsme také: Tajné jméno Kate Middleton. Používala ho při nakupování, aby ji prodavači nepoznali

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk, ok.co.uk

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...