Tajné jméno Kate Middleton. Používala ho při nakupování, aby ji prodavači nepoznali

Zahraniční 24. července 2022 | 07:33 — Pavla Krejčí
Ačkoliv má vévodkyně z Cambridge pod sebou personál, který splní všechny její požadavky, ráda se sama vydává do ulic. Při nákupech pak používá falešné jméno, aby ji lidé nepoznali.
Kate zažila trapas při nakupování / Depositphotos

Kate Middleton se ráda vzdává své královské role a vyráží do ulic na nákupy. Pokaždé však musí používat falešné jméno, aby ji prodavači nepoznali.

S tím se pojí i jedna událost, kterou prožila těsně před sňatkem s princem Williamem. Začalo to, když vévodkyně nebyla schopna zaplatit za produkt, a musela si ho rezervovat pod tajným jménem. Zahanbená Kate totiž zapomněla kabelku. 

Tehdy byl vévoda z Cambridge umístěn v Anglesey ve Walesu jako pátrací a záchranný pilot v nedaleké základně RAF. Kate chtěla být nablízku svému vyvolenému, proto si pronajala nedalekou farmu. Místní ji často viděli, jak chodí nakupovat. Během jedné pochůzky si Kate chtěla zakoupit oblečení v obchodě s vodními sporty. Když však měla zaplatit, uvědomila si, že u sebe nemá kabelku.

Aby cestu nevážila zbytečně, zeptala se prodavače, zdali si může neopren zarezervovat k pozdějšímu vyzvednutí. Když se prodavač zeptal na jméno, odpověděla: „Paní Cambridge“.

Podle tradice mají členové královské rodiny tajný pseudonym, který soukromý a královský personál používá. Tehdy současná vévodkyně z Cambridge své tajné jméno prozradila. Prodavač ji však nepoznal. 

V té době řekl zdroj pro Mail on Sunday: „Možná se snažila bagatelizovat svůj osud budoucí královny, ale odpověděla ‚paní Cambridge‘. Prodavač se na ni podíval a řekl jí, že je to celkem neobvyklé příjmení.

„Neměl tušení, kdo to je," dodal zdroj. „Jen se usmála a řekla, že se vrátí."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Catherine & Meghan (@megandcath)

 

Bodyguardi proto často používají různá jména členů královské rodiny, aby je ochránili. William a Kate mají podle Daily Mail kódová jména „Danny Collins“ a „Daphne Clark“. Oba tedy mají iniciály DC podobně jako jejich tituly Duke a Duchess of Cambridge.

Kate Middleton je jednou z nejslavnějších žen na světě, a tak je pochopitelné, že si chce občas dopřát trochu soukromí.  A není to prý jediné jméno, které Kate používá, když chce být nenápadná.

Princ Harry a Meghan Markle mají zase jména „David Stevens“ a „Davina Scott“. Psali jsme také: Jako módní dvojčata. Meghan oblékla overal v totožném designu šatů, které Kate vynesla na premiéru Top Gunu

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk, dailymail.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...