Jako módní dvojčata. Meghan oblékla overal v totožném designu šatů, které Kate vynesla na premiéru Top Gunu

Zahraniční 22. července 2022 | 09:01 — Pavla Krejčí
Meghan Markle následovala svou švagrovou a během návštěvy New Yorku zvolila černobílý overal. Kate oblékla šaty v naprosto totožném designu o dva měsíce dříve na londýnské premiéře Top Gun: Maverick.
Meghan Markle vyrazila s princem Harrym do New Yorku / Depositphotos

Manželky britských princů, Meghan Markle a Kate Middleton, předvedly, že mají stejný vkus. Během návštěvy New Yorku byla vévodkyně ze Sussexu spatřena v několika kompletech. Když společně s manželem princem Harrym ruku v ruce odcházeli z restaurace na Dolním Manhattanu, měla na sobě černý overal bez ramínek s vrchním bílým lemem, který pochází od návrháře Gabriela Hearsta. Svůj outfit doplnila černými lodičkami, malými kruhovými náušnicemi a růžovým prstenem od Shiffon Co., který podporuje posílení postavení žen.

Meghan svým oblečením vyvolala déjà vu, jelikož její outfit připomínal okouzlující róbu, kterou si švagrová Kate oblékla na červený koberec v květnu během londýnské premiéry Top Gun: Maverick. Její černé šaty dlouhé až na zem však pocházely z dílny Rolanda Moureta.

Tento styl je patrně oblíbenou volbou královských žen. Nizozemská královna Máxima oblékla téměř identický soubor na koncertě v Amsterdamu už v roce 2017. Ačkoliv jejich róby vypadají totožně, Máxima si místo šatů vybrala elegantní overal od stejného návrháře.

Meghan a Kate se staly módními dvojčaty už několikrát. Začátkem tohoto roku si obě oblékly bílé sako a elegantní kalhoty, a to jen několik týdnů po sobě. Kate během návštěvy Jamajky zvolila bílý blejzr, vorypasované kalhoty a anžovou halenku. Zatímco Meghan sotva o měsíc později odjela na Invictus Game, v Haagu, kde se předvedla v širších bílých kalhotách a oversized saku.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Royal Addicted (@royaladdicted_new)

 

Cesta vévodského páru do New Yorku se nesla ve slavnostním duchu. Harry v sídle OSN přednesl zvláštní projev ke Dni Nelsona Mandely. Promluvil o své vášni k Africe, kterou miluje od svých 13 let, když sem poprvé přijel. Také zmínil, že ho tento kontinent spojil se dvěma významnými ženami jeho života – s jeho manželkou Meghan a matkou princeznou Dianou.

Většinu mého života to bylo moje záchranné lano, místo, kde jsem znovu a znovu nacházel klid a léčení," řekl vévoda ze Sussexu. „Je to místo, kde jsem se cítil nejblíže své matce a hledal útěchu poté, co zemřela, a kde jsem věděl, že jsem ve své ženě našel spřízněnou duši."

Během návštěvy si Meghan vyšla na oběd s přítelkyní a politickou aktivistkou Glorií Steinemovou. Nedávno spojily síly, když bylo vydáno rozhodnutí Nejvyššího soudu o zrušení práva na potrat. Obě promluvily pro časopis Vogue o tom, jak je důležité normalizovat rozhovory o zdraví žen.

Ženy se seznámily v roce 2020, když se vévodský pár přestěhoval do Kalifornie. „Meghan, za tohle přátelství ti dlužím," řekla Steinemová. „Protože jsem si neuvědomila, že v Kalifornii, kde jsem se ukrývala na ranči přítele, jsme sousedé. Nebo alespoň to, čemu se v Kalifornii říká sousedé, což znamená, že se nacházíte půl hodiny od sebe." Psali jsme také: Tváří aplikace na duševní zdraví je princ Harry. Říká, že musíme pracovat na psychické odolnosti

Autorský článek, další zdroj: people.com, Instagram 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...