Emily Ratajkowski požádala o rozvod s manželem Sebastianem dva měsíce po rozchodu

Zahraniční 18. září 2022 | 18:30 — Pavla Krejčí
Spekulacím o rozchodu Emily Ratajkowski a jejího manžela je konec. Modelka měla před pár dny podat žádost o rozvod. Důvodem odloučení je prý nevěra ze strany modelčina manžela.
Emily Ratajkowski požádala o rozvod kvůli partnerově nevěře / Depositphotos

Hollywoodem otřásl další rozchod. O odluce modelky Emily Ratajkowski a jejího manžela Sebastiana Beara-McClarda se spekulovalo již v červenci. Předpokládalo se, že modelka vztah ukončila a soustředila se na svého syna.

Blízký zdroj v červenci řekl magazínu People: „Nedávno se rozešli. Bylo to Emilyno rozhodnutí. Daří se jí dobře. Je silná a soustředí se na svého syna. Užívá si být mámou."

Podle PageSix podala Emily žádost o rozvod ve čtvrtek u Nejvyššího soudu na Manhattanu. Podle magazínu byla ale její žádost zpochybněna.

Za rozpadem manželství měla být údajná nevěra Beara-McClarda s 31letou modelkou. Kamarád modelky řekl deníku: „Ano, podváděl. Je to sériový podvodník. Je to hnusné."

Modelka byla začátkem léta spatřena bez snubního prstenu a rovněž se často pohybovala sama nebo se synem Sylvesterem. V září konečně potvrdila, že se s Bear-McClardem rozešli. Ve videu na TikToku řekla, že je čerstvě svobodná a přemýšlí o randění. Modelka také fanoušky škádlila tím, že 'špatní muži' jsou její typ.

Pár se dal dohromady v roce 2018 a k tajné svatbě došlo o pár měsíců později. V březnu loňského roku pak společně přivítali miminko jménem Sylvester. Emily tehdy fanouškům prostřednictvím sociálních sítí řekla: „Mám překvapení. Dnes jsem se vdala." Později řekla Jimmymu Fallonovi v jeho show The Tonight Show, že jí trvalo pouhých 30 sekund, než se rozhodla, že si chce filmového producenta vzít.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený News247Planet (@news247planet)

Jejich čtyřletý románek byl sužován skandály a kontroverzí. Dvojice se kvůli bouřlivé romanci dostalo na internetu hodně odporu a Emily později obhajovala své rozhodnutí vzít se tak rychle. Během vystoupení v Busy Tonight vysvětlila, že jejich vztah se budoval dlouhou dobu, dříve, než spolu začali chodit.

Znali jsme se už dlouho předtím," vysvětlila a zažertovala: „Jo, každý si myslí, že jsme se vzali rychle, ale dva roky si mě prověřoval."

Emily ani Sebastian zatím neučinili žádné veřejné prohlášení ohledně stavu jejich manželství. Naposledy spolu byli spatřeni v polovině června na dovolené v Itálii a vypadali v dobré náladě, když spolu relaxovali na pláži Porto Ercole. Psali jsme také: Ricky Martin chystá odplatu. Žaluje synovce o 20 milionů dolarů za křivé obvinění ze sexuálního zneužívání

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Smutná zpráva obletěla svět: Zemřel Chandler ze seriálu Přátelé. Bylo mu pouhých 54 let

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...