Mariah Carey se v podcastu Meghan Markle rozparádila. Zazněla slova jako rozvod i rasismus

Zahraniční 01. září 2022 | 12:05 — Pavla Krejčí
Druhá epizoda podcastu Meghan Markle, který nese název Archetypes, byla plná nečekaných odhalení. Zpěvačka Mariah Carey, která přišla jako host, promluvila o problémech, kterým musela během svého života čelit.
Meghan a Mariah se rozmluvily o rasismu / Depositphotos

Meghan Markle minulý týden oficiálně spustila svůj dlouho očekávaný podcast Archetypes na streamovací platformě Spotify. Celkem by měl mít 12 dílů a v každém z nich je hostem celebrita.

Druhá epizoda byla vydána 30. srpna. Jako host přišla zpěvačka Mariah Carey, která překvapila opravdu výmluvným rozhovorem. Zpěvačka se v podcastu otevřela o svém životě a kariéře. Prozradila, že označení diva, kterým ji po léta častují, je „jen k smíchu“.

Když vévodkyni ze Sussexu také nazvala divou, Meghan byla překvapená: „Někdy nám dáváš divné momenty, Meghan, ale jinak se nechovej," řekla.

Meghan odpověděla: „Jaké momenty ti jako ,diva' dávám?" Zpěvačka se smíchem odpověděla, že Meghan by nezískala tolik pozornosti stejně jako ona, kdyby nebyla tak krásná a okouzlující.

Jako míšenka se necítila dobře

Mariah dále vyprávěla, jak se cítila během dospívání. Měla prý pocit, jako by nikdy nezapadla, protože měla smíšenou barvu pleti. Narodila se totiž bývalé operní zpěvačce a leteckému inženýrovi, který pocházel z afroamerické venezuelsko-americké linie.

Vysvětlila, jaké měla v té době pocity a co ji vedlo k tomu stát se onou divou. „Cítila jsem se jako ošklivá malá holka, která se k nikomu nehodí. Diva se stále vyvíjí."

Kvůli svému míšenému původu musela čelit mnoha obtížím. „Bydlela jsem s mámou. Stěhovaly jsme se asi 14krát. Neměly jsme nic, peníze, prostě nic," přiznala. „Vůbec jsem se nikam nehodila. Byla by spíše vhodná černošská čtvrť města nebo podobné místo, ale moje máma se rozhodla žít v bílé čtvrti."

Zpěvačka si vzpomněla na nepříjemný okamžik ve škole, kdy se jí jeden chlapec posmíval. Řekla: „Pamatuji si, že jsem byla ve škole v této převážně bílé čtvrti, kde se moje máma cítila dobře a já se snažila, abych se také cítila dobře.“ Poté dodala, že se jí chlapec vysmíval kvůli oblečení, které nosila stále dokola. Nebyla to však jen ona, kdo čelil krutým ranám osudu. Mnohokrát byla svědkem toho, jak se její matka stala obětí domácího násilí.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mariah Carey (@mariahcarey)

 

Na téma rasismu navázala i Meghan. Řekla, že pravý význam tohoto slova pocítila až poté, co začala randit s Harrym. „Chci říct, že pokud jsem se někdy v mém životě soustředila více na mou rasu, bylo to pouze jednou – když jsem začala chodit se svým manželem.“

„Pak jsem začala chápat, jaké to je, když se mnou zacházejí jako s černoškou, protože do té doby se mnou zacházeli jako se smíšenou ženou a věci se opravdu změnily."

Mariah na to odpověděla: „Myslím, že pro nás je to tak odlišné, protože jsme jiné pleti, nezachází se s tebou jako s černoškou, nezachází se s tebou jako s bílou ženou, zapadáš mezi to."

Rozpad manželství byl „klíčovým okamžikem“

Mariah se se svým prvním manželem, výkonným ředitelem Sony Music Tommym Mottolou, který byl o 23 let starší než ona, setkala, když jí bylo pouhých 18 let. Tehdy se snažila dosáhnout svého velkého průlomu v kariéře. O pár let později se vzali, ale manželství nevydrželo. V roce 1998 se rozvedli a zpěvačka později tvrdila, že se v manželství cítila „kontrolována“. Na druhou stranu rozpad manželství pro ni byl klíčovým okamžikem. Svoje problémy promítla do hudby.

Opustit minulý život, který jsem měla se svým prvním bývalým manželem, bylo nesmírně těžké," přiznala. „V mém prvním manželství jsem byla hodně uzavřená. Byla mi stanovena určitá pravidla a musela jsem se jich držet." Psali jsme také: Taylor Lautner je otevřený možnosti znovu si zopakovat roli Jacoba ve Stmívání

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...