Jason Momoa poškádlil fanoušky. Ben Affleck se patrně vrací jako Batman v pokračování Aquamana

Seriály & Filmy 31. července 2022 | 11:40 — Pavla Krejčí
Jason Momoa sdílel fotografii, na níž je k vidění s Benem Affleckem. "Všechny skvělé věci přicházejí," napsal k ní. Tím zavdal fanouškům naději, že se Ben Affleck vrací do své role Batmana ve filmu Aquaman a ztracené království.
V pokračování Aquamana by se mohla objevit Liga spravedlnosti / Depositphotos

Zdálo se, že Ben Affleck pověsí svůj batmanovský kostým na hřebík. Nyní však vyvolal zvěsti, že se vrací do role Batmana ve filmu Aquaman a ztracené království. Stalo se tak, když Jason Momoa sdílel fotky z jejich nedávného setkání v budově Warner Bros.

Sám Momoa, ústřední hrdina filmu, již několikrát na svém Instagram Story fanouškům oznámil, že je zpět na natáčení, ale nemůže říct, co dělá, protože je to „přísně tajné“.

„Jediné, co mohu říci, je, že děkuji jedné z mých oblíbených produkčních společností za to, že se stará o životní prostředí," řekl Momoa. „Ale dějí se dobré věci." Momoa zmínkou životního prostředí odkazoval na hliníkové láhve Mananalu, které jsou opakovaně použitelné.

Představitel Aquamana později sdílel video, na kterém se smál bezprostředně po tom, co byl s Affleckem fanoušky přistižen při odchodu z natáčení.

„No, už to není tajné, že?" smál se, zatímco natáčel fanoušky ve vozíku, kteří přišli na prohlídku studií Warner Bros. „To se stane, když odejdete ze svého setu a jsou tam naši fanoušci... No, snažili jsme se to udržet v tajnosti."

Momoa také sdílel několik fotek, na kterých byl viděn s kolegy z Ligy spravedlnosti v zákulisí, zatímco Affleck vypadal, že se chystá před kamerami oživit Bruce Waynea.

„Znovushledání, Bruce a Arthur. Miluji tě a chybíš mi, Bene," napsal k fotografii, kde je zachycen s Benem, který v obleku a bez vousů vypadá jako Bruce Wayne. „Všechny skvělé věci přicházejí, AQUAMAN 2," dodal Momoa v popisku.

Ačkoliv natáčení superhrdinského filmu probíhalo již v prosinci, zdá se, že se konalo dotáčení některých scén. Premiéra se totiž kvapem blíží – je naplánována na březen 2023.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jason Momoa (@prideofgypsies)

Affleck se již dříve nechal slyšet, že vzal roli Bruce Waynea „kvůli svým dětem“. Jako Temný rytíř debutoval v roce 2016 ve filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti. Od té doby se jako Batman objevil v pěti filmech DC, včetně filmů Liga spravedlnosti Zacka Snydera a Flash, jehož premiéra je plánována na příští rok.

„Byl to opravdu pěkný způsob, jak se k tomu vrátit. Předchozí zkušenost byla celkem obtížná," řekl Affleck Variety o návratu do role ve filmu Flash. Návrat nazval jako "opravdu krásný" a "skutečně zábavný."

Netopýrskou štaci nedávno převzal Robert Pattinson a nyní se spekuluje, zdali se do role Batmana nevrátí Christian Bale, který však řekl, že se do role vrátí jen v případě účasti režiséra Christophera Nolana.

Psali jsme také: Brendan Fraser prošel razantní proměnou. Pro novou roli se proměnil v obézního učitele vážícího více než 270 kilo

Autorský článek, další zdroj: people.com 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...