Oceňovaný seriál Koruna se možná dočká žaloby ze strany královské rodiny. Nová série je pro ni totiž zničující

Seriály & Filmy 20. listopadu 2021 | 07:32 Mirka Malá
Okolí královské rodiny je natolik znepokojeno tím, jak nová série oceňovaného seriálu Koruna od Netflixu vylíčí královnu a její rodinu, že podle britského deníku The Sun už dokonce celá záležitost byla konzultována s právníky.
Další 1 fotografie v galerii
Pátá řada seriálu má být pro královskou rodinu velmi škodlivá / Netflix (volný zdroj)

A co víc, právníci se domnívají, že královská rodina by mohla (nebo měla) Netflix žalovat. Právní poradenství prý poskytli odborníci z advokátních kanceláří královny Alžběty, a to firmy Farrer & Co a Harbottle & Lewis.

Pro seriál je to skvělá reklama

Královská rodina a její okolí tímto krokem udělali Netflixu ohromnou službu, aniž by si to nejspíše uvědomovali. Nová série tak bude mít ohromnou sledovanost a nejspíš přiláká i ty diváky, kteří předchozí řady seriálu nesledovali.

Pátá řada seriálu Koruna ukáže rodinu, jak si prošlapává cestu polovinou 90. let a vypořádává se se zkouškami a útrapami, které přináší královská sláva, přičemž všechny oči budou upřeny na princeznu Dianu a prince Charlese, jak se snaží zachránit své rozpadající se manželství. Imelda Staunton převezme roli královny od Olivie Colman, Elizabeth Debicki ztvární zesnulou princeznu z Walesu a Dominic West byl obsazen jako princ Charles.

"Tato série bude nejkontroverznější vůbec. Zabývá se událostmi, které jsou pro mnohé stále neuvěřitelně syrové,“ řekl deníku The Sun zdroj z okolí seriálu. "Tato série může být potenciálně velmi škodlivá."

A zřejmě bude dokonce tak škodlivá, že Dianina přítelkyně Jemima Khan nedávno přerušila své vazby s producenty seriálu a vzdala se své role konzultantky, kterou u série měla. Podle svých slov měla pocit, že Dianiny poslední roky nebyly zobrazeny "s úctou nebo soucitem“.

První díl páté série, který zjevně okamžitě vzbudí ještě větší vášně, bude mít svoji premiéru ale až za rok. Dále čtěte: Na svatbě Paris Hilton tekly miliony. Takový luxus se jen tak nevidí.

Zdroj: Page Six.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jedinečná příroda a skvělé pláže. Objevte zapomenuté skvosty Chorvatska

Jedinečná příroda a skvělé pláže. Objevte zapomenuté...

Srdce milovníků koupání i cyklistiky zaplesá. Poznejte...

Kvůli konci pandemického stavu se některým Čechům dovolená...

Nejkrásnější pláže světa pro letošní rok. Svého...

Buďte v obraze. Do kterých zemí můžete cestovat bez omezení...

Strach z covidu vystřídal strach z války. Co byste měli...

Zavřít reklamu