Na svatbě Paris Hilton tekly miliony. Takový luxus se jen tak nevidí

Zahraniční 17. listopadu 2021 | 11:57 Mirka Malá
Svatba Paris Hilton a finančníka Cartera Reuma stála velké miliony. I proto, že se během svatební hostiny podávaly zlaté brambory.
Další 1 fotografie v galerii
Třídenní svatba byla plná luxusu a zábavy / Shutterstock

Okázalá svatba Paris Hilton s Carterem Reumem zahrnovala mimo jiných honosných aktivit také recepci, na které se hostům kromě jiných extravagantních lahůdek podávaly zlaté brambory. A o vše se staral světoznámý šéfkuchař Wolfgang Puck.

A co dalšího bylo na talíři?

Menu na svatební hostině obsahovalo jako první chod asijský hruškový salát s fíky, vinaigrette z granátového jablka a kandované pekanové ořechy podávané s tortelloni z máslové dýně ochucené hnědým máslem a křupavou šalvějí. Jako předkrm byl nabízen i sortiment chleba se sladkým smetanovým máslem.

Jako hlavní chod se účastníkům podával předkrm z mořského vlka v bramborové krustě a také grilovaný newyorský strip steak s bramborami Yukon Gold přelitými zakysanou smetanou, kaviárem a samozřejmě detaily z plátků zlata.

Co se týče dezertu, Hilton vybrala čokoládový dort bez mouky podávaný s kávovou zmrzlinou a ovocem s mandlovou kaší a vanilkovou zmrzlinou.

Mezi další předkrmy patřila kachní prsíčka, křupavé jarní závitky s krevetami, křepelčí vejce s kaviárem, pizza s uzeným lososem a čerstvým kaviárem a pikantní tatarák z tuňáka. A k večernímu zakousnutí si mohli návštěvníci večírku pochutnat na grilovaném sýru, mini cheeseburgerech, hranolkách s kachním sádlem a také makaronech.

Hilton a Reum si řekli své ano na usedlosti jejího zesnulého dědečka Barrona v Bel-Air. Třídenní extravaganza pak pokračovala karnevalem na molu v Santa Monice a o den později dalším večírkem plném prominentních hostů. Dále čtěte: Rihanna se stala miliardářkou. I když je nejbohatší hudebnicí na světě, není to díky hudbě.

Zdroj: Page Six.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Hvězda Hříšného tance promluvila o Deppovi. Vyjádřila mu podporu a zavzpomínala na jejich někdejší vztah

Je nejvyšší čas vysadit rajčata. Jak často je zalévat, jak...

Seznamte se s medvědím česnekem a poznejte sami, v čem...

Dopřejte okurkám zálivku z mléka. Dosáhnete tak maximální...

Jak se nadobro zbavit slimáků přírodní cestou. Vsaďte na...

Pěstujte cukety jako to dělají v Itálii. V létě pak doslova...

Zahrádkářský kalendář: Co v květnu vysadit a na jaké...

Zavřít reklamu