Je Adele vdaná? Na oslavě narozenin Beyoncé byla spatřena se snubním prstenem

Zahraniční 15. září 2022 | 07:32 — Pavla Krejčí
Adele vyrazila na honosnou oslavu kamarádky Beyoncé. Bystrým očím však neuniklo, že její prst zdobil prsten, který nápadně připomínal snubní. Zpěvačka, která čerstvě vyhrála cenu Emmy, by měla být podle spekulací opravdu vdaná.
Adele se patrně znovu vdala / Wikimedia Commons / Condé Nast

Zpěvačka Adele opět rozvířila vody. Na hvězdné narozeninové oslavy Beyoncé byla spatřena se zlatým snubním prstenem. Nejeden fanoušek se tak ptá, zda se jejich oblíbená hudebnice vdala. Na večírku Beyoncé se také objevila celá řada známých tváří. Mezi nimi byly Khloé a Kim Kardashian či Megan Fox.

Ačkoliv pěvecká superstar nepřiznala, na jaké úrovni je nyní její vztah se sportovním agentem Richem Paulem, nesnaží se však ani nic úpěnlivě skrývat. Na spekulace reaguje smíchem, její činy však často vypovídají o opaku.

Adele poprvé vyvolala zvěsti o svatbě poté, co sdílela fotografie ze svého domova v LA. Tehdy slavila svůj první úspěch získání ceny Emmy za televizní koncert s názvem Adele: One Night Only. Od té doby Adelini instagramoví fanoušci spekulují, že se podruhé provdala.

Její první manželství se Simonem Koneckim se příliš nevydařilo. Pár se vzal v roce 2017 a Adele tehdy oznámením překvapila všechny fanoušky i veřejnost. Z toho důvodu všechny znovu šokovala, když jen pár let poté oznámila rozvod. Ten byl dovršen minulý rok. Už v té době randila se svým současným přítelem Richem, s nímž byla poprvé spatřena na basketbalovém zápasu ve Phoenixu, v Arizoně.

Zpěvačka si podle všeho novou romanci užívá se vším všudy a zdá se, že se do vztahu nebojí jít po hlavě. S Richem se tento rok dokonce sestěhovala. Stalo se tak, když zakoupila obrovský zámek od Sylvestera Stallona. Nebylo by tedy vůbec překvapující, kdyby se s nadšením vrhla i do svatby.

Už v srpnovém rozhovoru pro britské vydání Elle Adele reagovala na fámy, že je zasnoubená. Vtipkovala, že „by mohla být vdaná“ a přiznala, že je opravdu zamilovaná. „Nikdy jsem nebyla takhle zamilovaná. Jsem jím posedlá. Rozhodně chci víc dětí." Poté se smíchem tvrdila, že vdaná není, ale miluje drahé šperky.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adele Brasil³⁰

Adele je však známá tím, že si všechno dělá po svém a tajně. Stejně tak se stalo v případě její první svatby, která proběhla v naprostém utajení. Bývalý pár prý obřad uspořádal doma, aby se vyhnul nechtěné pozornosti. Je tedy možné, že tak učinila i nyní.

„Byla to intimní záležitost jen s blízkou rodinou a přáteli," řekl blízký zdroj o její první svatbě. „Byl tam její manažer Jonathan Dickins a také její maminka Penny a Simonova desetiletá dcera Victoria.

„Adele nechtěla kolem svatby žádný povyk ani jít do kostela. Nechtěla prostě řešit všechny ty věci a riskovat, že se o tom lidé dozvědí. Samotný obřad byl něco, o čem věděli, že to chtějí, ale dlouho to odkládali."

Adele tak možná brzy všechny své příznivce potěší překvapující zprávou. Psali jsme také: Herečka Ana de Armas věří, že ji pronásledoval duch Marilyn Monroe. Byla se mnou během natáčení filmu, říká

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, Instagram

Témata: Adele, svatba, prsten
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...