Jennifer Lopez se zamýšlí nad svatbou s Benem Affleckem. Bylo to perfektní načasování, říká

Zahraniční 06. září 2022 | 15:17 — Pavla Krejčí
Jennifer Lopez se ve svém novém newsletteru zamyslela nad svatbou s Benem Affleckem. Nejenže sdílela podrobnosti o průběhu obřadu, ale také přiznala, jak se nyní cítí.
Jennifer a Ben jsou šťastnými novomanželi / Depositphotos

Jennifer Lopez své příznivce potěšila svým newsletterem, který pravidelně rozesílá. Ohlíží se v něm za svatbou s Benem Affleckem. „Některé staré rány byly toho dne zahojeny a váha minulosti konečně spadla z našich ramen,“ svěřila se.

Podělila se o to, že během jejich svatební hostiny Affleck citoval jednu z jejích „oblíbených vět“, která zazněla ve filmu Live by Night z roku 2016, který režíroval: „Toto je nebe. Právě tady. Teď jsme v něm."

„Myslela jsem si, jak je to dokonalé," napsala. Zpočátku se však zdálo, že se proti nim spiklo i samo počasí. Několik dní před obřadem každý den pršelo a přípravy neustále doprovázely problémy. Navzdory několika nepříjemnostem se Lopez nemohla dočkat svého Dne D.

„Pravdou je, že jsem nikdy nepochybovala. Celý týden jsem cítila klid a lehkou jistotu, že jsme v Božích rukou,“ napsala. Svatební den byl nakonec slunečný s jasně modrou oblohou. „Když slunce zapadalo za živými duby, porostlými španělským mechem, teplý vánek zavál přes trávník, kde seděla naše nejbližší rodina a přátelé. Konečně jsem začala scházet schody, které se staly uličkou vedoucí ke zbytku mého života.“

Lopez v další části zpravodaje přemýšlela o tom, jak se s Affleckem před více než dvaceti lety bavili o tom, jak by píseň od Marca Cohna mohla být „dokonalou svatební milostnou písní“. K Affleckovu překvapení Lopez řekla, že požádala Marca, aby ho překvapil tím, že zazpívá na svatbě.

Nakonec se uličkou prošla za znění písně „The Things We've Handed Down“. Dodala: „Dvacet let mezi těmi sny o mládí a dospělým světem lásky a rodiny, které jsme toho dne přijali, přineslo do tohoto manželství víc, než si kdokoli z nás kdy dokázal představit. Nebrali jsme si jen jeden druhého; vzali jsme tyto děti do nové rodiny."

„Později mi Ben řekl, že akordy písně a pohled na Marca Cohna ho šokovaly a umožnily mu pocítit, jak k sobě obě cesty, po kterých jsme šli, našly cestu. Nevyhnutelně, neúprosně a dokonale,“ pokračovala. „A když mě v tu chvíli viděl, jak jsem se objevila na vrcholu schodiště, dávalo to oboje absolutní smysl. A přitom se to zdálo stále nemožně neuvěřitelné, jako ten nejlepší sen, kde jediné, co chceš, je nikdy se neprobudit." 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ❤️‍

 

Přestože se vzali o spoustu let později, podle jejích slov bylo načasování naprosto perfektní. „Bylo to perfektní načasování. Nikdy mi nic nepřipadalo správnější a věděla jsem, že se konečně „usazujeme“ způsobem, který můžete udělat pouze tehdy, když pochopíte ztrátu a radost a jste dostatečně zkoušeni bitvou, abyste nikdy nebrali důležité věci za samozřejmost nebo nenechali hloupé bezvýznamné. Nepříjemnosti dne stojí v cestě obejmout každý vzácný okamžik.

„Před lety jsme netušili, že cesta, která nás čeká, bude znamenat proplutí tolika labyrinty a bude mít tolik překvapení, požehnání a potěšení. Vše vyvrcholilo v tomto okamžiku, jednom z nejdokonalejších v našich životech,“ uzavřela. „Nemohli jsme být šťastnější. Přeji vám všem stejný druh štěstí, těžce vydělané štěstí, které je o to sladší na cestě, která k tomu vedla.“

V červenci Lopez a Affleck oznámili, že odletěli do Vegas, aby se vzali. Oficiální svatbu pro rodinu a přátele uspořádali v Georgii v průběhu srpna. Psali jsme také: Leonardo DiCaprio má zvláštní pravidlo randění. Jeho přítelkyně nebývají starší 25 let

Autorský článek, další zdroje: hollywoodrepoter.com, Instagram 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...