Denisa Nesvačilová se chtěla živit gymnastikou. Dnes je místo toho obsazovanou herečkou

České 20. ledna 2022 | 10:25 — Mirka Malá
Třicetiletou herečku Denisu Nesvačilovou si často lidé pletou s jinou herečkou stejného příjmení, Petrou Nesvačilovou. Pravdou je, že mají taky hodně společného. Petra a Denisa jsou sestřenice a jejich tátové byli slavnými fotbalisty.
Další 1 fotografie v galerii
Málokdo ví, že oblíbená herečka bývala vrcholovou sportovkyní / TV Prima

Proto také Denisa původně dělala sport na vrcholové úrovni a u Jana Krause o této dlouhé části svého života hodně povídala. "Vypadalo to, že bych se tím i živila, protože jsem ji dělala na hodně vysoké úrovni, byla jsem v nejvyšší výkonnostní třídě, která byla možná,“ prozradila herečka a dcera bývalého prvoligového fotbalisty Josefa Nesvačila. "Vyhrávala jsem spousty závodů, ale jsem ráda, že jsem nakonec přestala gymnastiku ze zdravotních důvodů dělat.“ 

Od sportu k herectví nakonec nebylo nijak daleko

Po středoškolských studiích, kde ji prý nejvíce bavil dějepis, čeština a literatura, se Denisa dostala na DAMU. "Maminka mi řekla, ať se nehlásím na DAMU, že se tam stejně nedostanu, že napoprvé to jen tak někdo nedá,“ zavzpomínala na krušné začátky oblíbená herečka.

"Ve třetím kole se přišla i podívat a říkala, že to vypadá, že by to mohlo klapnout. A když jsem se tam dostala, tak mi řekla, že ale musím mít u maturity samé jedničky, jinak mě na tu školu nepustí.“ To nakonec také splnila, protože by se své matce prý nikdy nevzepřela. "Ona měla pravdu. Já jsem dnes ráda, že jsem měla samé jedničky,“ pochlubila se Denisa, kterou diváci znají mimo jiné z filmu Přes prsty nebo ze seriálu Slunečná. Dále čtěte: Heidi Klum pojistila své nohy na dva miliony dolarů. Jedna noha je ale dražší.

Zdroj: TV Prima.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu