Heidi Klum pojistila své nohy na dva miliony dolarů. Jedna noha je ale dražší

Zahraniční 19. ledna 2022 | 10:53 — Mirka Malá
Herci, zpěváci i modelky mají pojištěné na svých tělech kde co. A supermodelka Heidi Klum má velmi pěknou pojistku na své nohy. Zajímavé ovšem je, že jedné nohy si cení více než té druhé.
Další 1 fotografie v galerii
Heidi Klum si cení svých dlouhých nohou / Depositphotos

Sama Heidi Klum ovšem celou záležitost v rozhovoru s Ellen DeGeneres uvedla na pravou míru. Její nohy pojistila její klientka, to ale nic nemění na tom, že jedna noha zkrátka byla dražší.

Může za to úraz z dětství

"Jedna byla ve skutečnosti dražší než druhá, protože když jsem byla mladá, spadla jsem do skla a mám velkou jizvu," vysvětlila Heidi. "Samozřejmě to teď kvůli velkému opálení není vidět, ale ano, je to důvod, proč je jedna noha dražší než druhá."

Supermodelka sice v rozhovoru neprozradila pojistnou částku a kolik stála která noha, nicméně Klum v roce 2017 odhalila, že její pravá noha byla pojištěna až na 1,2 milionu dolarů, zatímco její levá noha kvůli jizvě jen na 1 milion dolarů, jak uvedl časopis People.

Mezi celebritami není takové pojištění nic výjimečného. Zkrátka si snaží zajistit příjem, kdyby se jim něco stalo. Například hvězda Playboye Holy Madison jednou řekla, že "kdyby se něco stalo s mými prsy, byla bych pár měsíců mimo a pravděpodobně bych přišla o milion dolarů." Její dekolt tak jistí pojistka na 1 milion dolarů. 

Mezi další významné pojistky patří Madonnina ňadra, která jsou pojištěná na 2 miliony dolarů, jazyk Miley Cyrus s pojistkou 1 milion dolarů a hlas Mariah Carey pojištěný na 35 milionů dolarů. Dále čtěte: Bruce Springsteen je nejvíce vydělávajícím hudebníkem minulého roku.

Zdroj: Page Six, People.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...