Šokující přiznání. Modelka Bella Hadid šla na plastiku už ve 14 letech

Zahraniční 16. března 2022 | 09:55 — Mirka Malá
Patří mezi nejslavnější topmodelky současnosti. Jak ale nyní sama přiznala v šokujícím prohlášení, její krása není rozhodně přirozená. Na plastiku šla už ve čtrnácti letech.
Další 1 fotografie v galerii
Slavná modelka má plastiku nosu už od čtrnácti / Depositphotos

Dnes je Belle Hadid pětadvacet a tvrdí, že svého tehdejšího rozhodnutí lituje. Bella časopisu Vogue prozradila, že si jako teenager nechala udělat plastiku nosu.  "Přála bych si zachovat nos svých předků. Myslím, že bych do toho dorostla. Lidé si myslí, že jsem si úplně zničila obličej kvůli jednomu obrázku, na kterém jsem jako puberťák, kde vypadám divně. Jsem si docela jistá, že v mém věku určitě člověk nevypadá stejně jako ve 13, že? Nikdy jsem nepoužila výplň. Nemám s tím problém, ale není to pro mě. Kdokoli si myslí, že jsem si nechala zvednout oči nebo jak se tomu říká, nemá pravdu."

Má i další plastiky?

To je předmětem neustálých spekulací. Bella rozhodně nyní nevypadá, jako vypadala před více jak deseti lety. Mnozí si proto myslí, že si nechala upravit oči i tváře, protože jako teenager rozhodně neměla tak ostře řezané rysy.

Slavná modelka si před rokem prošla stavem, který sama charakterizuje jako vyhoření. Aby se psychicky cítila lépe, musela brát léky i terapie. Po svých zkušenostech si Bella uvědomila, že je důležité dát své duševní zdraví na první místo a před svou rušnou kariéru. Ta zcela jistě stojí za tím, že se tak trochu zhroutila. "Móda tě může udělat, nebo tě zlomit. A pokud tě udělá, musíš si to každý den uvědomovat, protože jinak tě zlomí." Také čtěte: Manželka Justina Biebera skončila v nemocnici. Objevily se u ní příznaky podobné mozkové mrtvici.

Zdroj: Vogue, Eonline.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Zavřít reklamu