Modelka Pavlína Němcová natáčí další film. Chce být herečkou na plný úvazek

České 06. října 2021 | 07:37 — Mirka Malá
Pavlína Němcová sice modeling na hřebík ještě nepověsila a kromě toho se věnuje stále i navrhování šperků, přesto by se ráda naplno v blízké budoucnosti věnovala herecké profesi.
Další 2 fotografie v galerii
Němcová má vystudované herectví / Cinemart

Její přání se už navíc naplňuje. Němcová totiž dostala zajímavou roli v pokračování úspěšné komedie Po čem muži touží.

Němcová má vystudované herectví

Na rozdíl od mnoha dalších modelek, které se tu a tam objeví v nějaké menší roli ve filmu či televizním seriálu, je Němcová studovanou herečkou. "Málokdo ví, že jsem studovala herectví v New Yorku a Paříži a že jsem se mu také v posledních letech věnovala více než modelingu. Když mi zavolali, zda bych si chtěla zahrát ve filmu Po čem muži touží 2 po boku skvělého Jiřího Langmajera, tak jsem ani chvilku neváhala,“ prozradila Pavlína, která se už definitivně usadila v Česku. "Do Česka jsem se natrvalo vrátila před čtyřmi lety, letos v létě změnila management a ráda bych zúročila své dlouholeté zkušenosti ze zahraničí i u nás,“ dodává Pavlína Němcová.

Film Po čem muži touží 2 bude sledovat psycholožku Irenu, které se po jedné alkoholové noci, kdy zapíjela zklamání z rozchodu s přítelem, vyplní bizarní přání stát se chlapem. Ráno je najednou v těle, které nenávidí, ale teď má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou.

Bláznivá komedie Po čem muži touží 2 zavede hlavní hrdinku v mužském těle Jiřího Langmajera do  řady prostředí, které jsou doménou mužů. Ocitá se jako dělník na stavbě, je nucena s partou zpocených chlapů hrát fotbal a samozřejmě chodit do hospody na pivo.

Právě roli doktorky, k níž Irena po své proměně běží pro první pomoc, si zahraje Pavlína Němcová. Ta se v minulosti objevila v řadě českých i zahraničních filmů, například v oceňovaném snímku Edith Piaf nebo v adaptaci knihy Michala Viewegha Případ nevěrné Kláry. Dále čtěte: Marika Gombitová oslavila pětašedesátiny. Nadělila si dvojalbum autorských písniček.

Zdroj: Cinemart.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...