Herečka Sara Sandeva přiznala, že kromě hraní také pracuje v bistru svých rodičů

České 24. listopadu 2021 | 08:17 — Mirka Malá
Herečka Sara Sandeva se nedávno objevila na televizní obrazovce po boku Jakuba Prachaře v krimi sérii Dvojka na zabití. A hned se začalo spekulovat, že mezi nimi přeskočila jiskra. Jen co se ale seriál začal vysílat, spekulace utichly.
Další 2 fotografie v galerii
Sandeva se také zanedlouho objeví v komedii Vánoční příběh / TV Prima

Stalo se tak dost možná také kvůli tomu, že Sandeva natáčela mimo hranice České republiky. Jak prozradila Janu Krausovi v jeho show, natáčela svůj první balkánský seriál.

Mimo hraní také pracuje v bistru

"Narodila jsem se v Makedonii, a když mi byl rok a půl nebo dva roky, přestěhovali jsme se do České republiky, a tím pádem jsem vyrůstala zde,“ vysvětlila herečka. Svým mateřským jazykem běžně hovoří s rodiči, kteří provozují v Praze bistro s makedonskými specialitami. "Já tam taky pracuju. Každý večer před spaním dělám meníčko, přidám ho na sociální sítě, a občas, když nestíhají, dokonce rozvážím jídlo,“ popisuje chod rodinného podniku.

Sara zavzpomínala také na střet kultur, který zažila jako malá holčička, když se rodina přestěhovala do Čech. "Třeba jsem přišla domů ubrečená, proč já neslavím svátek, když tady všichni slaví svátek a dostávají dárky, a já mám jen narozeniny,“ svěřila se s tím, že její rodiče všechna nedorozumění vždy diplomaticky vyřešili, a tak dnes slaví svátek jako Sára.

Do Makedonie se Sandeva snaží jezdit co nejvíce, alespoň dvakrát do roka. "Teď jsem kvůli covidu babičku a dědečka neviděla dva roky. Nebyla jsem letos tedy sice v Makedonii, ale byla jsem hned vedle, v Srbsku, kde jsem natáčela svůj první balkánský seriál, což pro mě byla velká pocta a můj sen.“

V tuzemsku pak Sandeva hraje například v muzikálu Kouř, kde má náročný výstup s tancem a zpěvem. Akorát přiznala, že nemá příliš dobrou kondici, protože je trochu líná cvičit. "Mě to ale fakt nebaví. Mě to vždycky chytne na týden, jsem strašně namotivovaná, říkám si, že mě to konečně začalo bavit, ale za týden mě ta motivace přejde a nechám toho,“ uzavřela Sandeva, která se také objeví v nové komedii Vánoční příběh. Dále čtěte: Oceňovaný seriál Koruna se možná dočká žaloby ze strany královské rodiny. Nová série je pro ni totiž zničující.

Zdroj: TV Prima.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...