Jakub Prachař má údajně novou lásku. Ta se ale touží vrátit do Makedonie

České 30. srpna 2021 | 16:50 — Mirka Malá
Mladá herečka Sara Sandeva je údajně novou láskou Jakuba Prachaře, se kterým se poznala během natáčení seriálu Dvojka na zabití. Dokonce se s ním ukázala i na karlovarském filmovém festivalu. Jak to ale doopravdy je?
Další 3 fotografie v galerii
Sara Sandeva si svůj sen prozatím splnit nemůže / TV Prima

Zda Sandeva a Prachař skutečně tvoří pár, nebo jen dělají reklamu svému seriálu, ukáže až čas. Faktem ale je, že se společně objevují ve společnosti v poslední době velmi často. Ostatně vysílání seriálu se už rychle blíží.

Sen o krátkých vlasech

Sandeva se pyšní nádhernými dlouhými vlasy, které by ale nejraději ostříhala. Jak sama prozradila, její vlasy jsou suché, a tak se o ně musí pečlivě starat. Takové mikádo by na péči bylo rozhodně jednodušší. "Jakmile jsem dotočila seriál, těšila jsem se, že se ostříhám!“ přiznala Sara hned po natočení Dvojky na zabití, kde hraje mladou policistku Karolínu Světlou.

Zdá se ale, že tento sen se jí nesplní. "Zjistila jsem, že do vlasů nemůžu zasáhnout víc. Třeba mikádo si nemůžu dovolit, protože v Divadle Na Fidlovačce začínám zkoušet hru Kouř, kde hraju Kotě, a tam ty dlouhé vlasy zkrátka patří,“ prozrazuje herečka, která prozatím nemusela účes kvůli práci radikálně měnit. "Jednou mě chtěli obarvit na zrzavo, ale to jsme s manažerkou nějak vykomunikovaly, takže se to nakonec nestalo. Někdy to ani není třeba, víte, co u nás maskéři dokážou? Jsou nesmírně šikovní a vždy to umí udělat tak, aby to do toho vašeho looku zasahovalo co nejméně,“ chválí si Sandeva.

Zpátky do Makedonie

Jiné sny se ale Saře už aktuálně plní. Jako mladá herečka se zatím na karlovarský filmový festival neměla příležitost moc podívat, toto přání se jí ale letos splnilo. Do Varů si zajela právě společně s Prachařem, a posílila tak spekulace o jejich milostném vzplanutí.

Na večírky prý ale Sandeva příliš není. "Nejsem večírkový typ a několik za sebou bych jich určitě nezvládla. Mě baví ta atmosféra a taky záleží na tom, s kým tam jste,“ prozradila Sara, která má své kořeny v Makedonii. "Určitě se tam chci podívat v září, až budu mít po premiéře. Nebyla jsem tam už rok a půl a moc mi chybí rodina, jídlo... Věřím, že to vyjde!“ doufá půvabná herečka. Dále čtěte: Čtyřnásobná maminka ze Slunečné slavila narozeniny. V dětství si ale oslav příliš neužila.

Zdroj: TV Prima.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...