Čtyřnásobná maminka ze Slunečné slavila narozeniny. V dětství si ale oslav příliš neužila

České 27. srpna 2021 | 11:31 — Mirka Malá
Herečka Lucie Benešová, která patří mezi hvězdy televizního seriálu Slunečná, oslavila před několika dny sedmačtyřicáté narozeniny. A při té příležitosti zavzpomínala na dětství, během kterého si oslav příliš neužila.
Další 3 fotografie v galerii
Lucii Benešové dělají radost rodinné oslavy / TV Prima

Manželka herce Tomáše Matonohy a čtyřnásobná maminka slavila narozeniny přímo na place se svými kolegy, ale prozradila, že oslavovat bude samozřejmě i s rodinou.

V dětství si narozeninových oslav moc neužila

Benešová prozradila, že jí jako dítěti bylo vždy líto, že má narozeniny v létě, kdy nejsou ostatní děti doma, a tak nebylo s kým slavit. "Všechny kamarádky byly na prázdninách a já byla smutná. Záviděla jsem těm dětem, které měly oslavy během školního roku,“ přiznala Lucie Benešová a dodala, že má narozeniny spojené především s melounem. "Mamka mi ho vždy koupila, v té době nebyl až tak k dostání. A kdybyste chtěli vědět, co teď dělám, tak právě jeden krájím,“ rozpovídala se herečka.

Na dárky si už nepotrpí

Lucie Benešová také prozradila, že si v posledních letech už moc na dárky nepotrpí. Radost jí totiž dělají úplně jiné věci. Především pak když se sejde rodina a kamarádi, kteří jí popřejí. "Nemám ráda nečekané a překvapivé oslavy. Raději si je organizuji sama a zvu kamarády a blízké. Na jeden víkend jsem naplánovala oslavu s jedenácti kamarádkami, které dorazí k nám chalupu. To máme takové každoroční pravidlo. Já udělám párty a ony dovezou originální a vtipné dárky,“ prozradila herečka.

A není se co divit. Lucie Benešová má čtyři děti. S předchozím partnerem Filipem Blažkem má syna Luciána, s manželem Tomášem Matonohou pak syna Štěpána a dceru Laru. Společně ještě vychovávají osvojenou holčičku Sáru. "Čím jsem starší, tak ty dárky ani nechci. Jen si přeju, aby vše bylo v pořádku a rodina se stále scházela. Takže v posledních letech slavím tak, že mi přijede celá rodina, asi dvanáct lidí, a to je krásný dárek, ne?“ uzavřela Lucie Benešová. Dále čtěte: Hvězda karlovarského filmového festivalu Johnny Depp chce žalovat svoji ex. Herec se tak dál rve za svou pověst.

Zdroj: TV Prima

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Alec Baldwin říká, že každý na natáčení filmu Rust ví, kdo může za smrt Halyny Hutchins

Velmi účinné hnojivo na papriky si vyrobíte doma z obyčejné...

Když nerostou a nedozrávají okurky, přidejte k nim...

Srpen je ideální čas k výsadbě jahodníků. Jak na to,...

Jak v srpnu prořezat ovocné stromy a keře, aby vám napřesrok...

Namnožte si své muškáty. Nastal ideální čas odebrat...

Je ideální čas namnožit hortenzie. Jak správně odebrat...

Zavřít reklamu