Čtyřnásobná maminka ze Slunečné slavila narozeniny. V dětství si ale oslav příliš neužila

České 27. srpna 2021 | 11:31 — Mirka Malá
Herečka Lucie Benešová, která patří mezi hvězdy televizního seriálu Slunečná, oslavila před několika dny sedmačtyřicáté narozeniny. A při té příležitosti zavzpomínala na dětství, během kterého si oslav příliš neužila.
Další 3 fotografie v galerii
Lucii Benešové dělají radost rodinné oslavy / TV Prima

Manželka herce Tomáše Matonohy a čtyřnásobná maminka slavila narozeniny přímo na place se svými kolegy, ale prozradila, že oslavovat bude samozřejmě i s rodinou.

V dětství si narozeninových oslav moc neužila

Benešová prozradila, že jí jako dítěti bylo vždy líto, že má narozeniny v létě, kdy nejsou ostatní děti doma, a tak nebylo s kým slavit. "Všechny kamarádky byly na prázdninách a já byla smutná. Záviděla jsem těm dětem, které měly oslavy během školního roku,“ přiznala Lucie Benešová a dodala, že má narozeniny spojené především s melounem. "Mamka mi ho vždy koupila, v té době nebyl až tak k dostání. A kdybyste chtěli vědět, co teď dělám, tak právě jeden krájím,“ rozpovídala se herečka.

Na dárky si už nepotrpí

Lucie Benešová také prozradila, že si v posledních letech už moc na dárky nepotrpí. Radost jí totiž dělají úplně jiné věci. Především pak když se sejde rodina a kamarádi, kteří jí popřejí. "Nemám ráda nečekané a překvapivé oslavy. Raději si je organizuji sama a zvu kamarády a blízké. Na jeden víkend jsem naplánovala oslavu s jedenácti kamarádkami, které dorazí k nám chalupu. To máme takové každoroční pravidlo. Já udělám párty a ony dovezou originální a vtipné dárky,“ prozradila herečka.

A není se co divit. Lucie Benešová má čtyři děti. S předchozím partnerem Filipem Blažkem má syna Luciána, s manželem Tomášem Matonohou pak syna Štěpána a dceru Laru. Společně ještě vychovávají osvojenou holčičku Sáru. "Čím jsem starší, tak ty dárky ani nechci. Jen si přeju, aby vše bylo v pořádku a rodina se stále scházela. Takže v posledních letech slavím tak, že mi přijede celá rodina, asi dvanáct lidí, a to je krásný dárek, ne?“ uzavřela Lucie Benešová. Dále čtěte: Hvězda karlovarského filmového festivalu Johnny Depp chce žalovat svoji ex. Herec se tak dál rve za svou pověst.

Zdroj: TV Prima

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Podmínky cestování se od pondělí opět mění. Víte, co aktuálně platí?

Podmínky cestování se od pondělí opět mění. Víte, co...

Žhavý tip na zářijovou dovolenou. Klid, pohoda a vynikají...

Cestovatelský semafor se mění. Návrat z oblíbených...

Změna na cestovatelském semaforu. Netýká se i vaší...

Buďte v obraze. Další změna podmínek cestování platná od...

Pokud nechcete přijít o dovolenou, zbystřete. Lex voucher...

Zavřít reklamu