Hvězda karlovarského filmového festivalu Johnny Depp chce žalovat svoji ex. Herec se tak dál rve za svou pověst

Zahraniční 22. srpna 2021 | 10:54 — Mirka Malá
Už za několik dní přijede na karlovarský filmový festival hollywoodský herec Johnny Depp. Po mnohaleté válce s exmanželkou Amber Heard Depp ztratil svůj hvězdný status, teď se mu ale možná zablýsklo na lepší časy.
Další 3 fotografie v galerii
Depp se nechce smířit s pověstí násilníka / Depositphotos

Herec totiž dostal zelenou k obvinění svojí ex z urážky na cti, přestože britský soud rozhodl, že svoji bývalou manželku fyzicky napadal.

Depp dosud jen prohrával

Johnny Depp má za sebou doslova smolné roky. Po komplikovaném a velmi medializovaném rozvodu s Amber Heard minulý rok v prosinci neuspěl u soudu se svou žalobou na bulvární deník The Sun, který napsal, že svou exmanželku fyzicky napadal. Po několikatýdenním procesu britský soud rozhodl, že tvrzení novin jsou v zásadě pravdivá, a to poté, co bylo prozkoumáno celkem 14 domácích incidentů, ke kterým údajně došlo během bouřlivého patnáctiměsíčního manželství herecké dvojice.

Amber Heard se poté pokusila použít Deppovu prohru ke zneplatnění dalšího jeho případu nactiutrhání týkajícího se článku ve Washington Post z roku 2018, ve kterém Heard tvrdila, že je obětí zneužívání, přičemž neuvedla Deppovo jméno. Herečka se tak domáhala zneplatnění žaloby v návaznosti na rozhodnutí britského soudu.

Před několika dny však soudce okresu Fairfax hereččin návrh odmítl s odvoláním na skutečnost, že její zájmy nebyly v souladu se zájmy britského deníku The Sun.

Karta se možná obrací

Johnny Depp nařčení z domácího násilí celé roky popírá a rve se dál za svou pověst. Termín amerického soudního jednání je stanoven na začátek roku 2022. Spolu s výše zmíněnými obviněními z urážky na cti bude soud zkoumat také protinároky Amber Heard, která naposledy přišla s tvrzením, že její bývalý manžel v nátlaku na její osobu používal na sociálních sítích roboty.

Rozhodnutí následuje po dalším právním vítězství Deppa začátkem tohoto měsíce v New Yorku, které donutí několik charitativních organizací zveřejnit, zda Amber Heard splnila své slovo z rozvodového řízení a skutečně jim darovala finanční vyrovnání ve výši 7 milionů dolarů. Dále čtěte: Kristýna Hrušínská měla v Pánském klubu stylového kanárkově žlutého parťáka.

Zdroj: NY Post.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Zavřít reklamu