Kristýna Hrušínská měla v Pánském klubu stylového kanárkově žlutého parťáka

České 14. července 2021 | 19:59 — Anna Novotná
Pánský klub je název úspěšné komedie, která měla 4. dubna 2019 premiéru v pražském Divadle Na Jezerce. V roce 2022 ji čeká další premiéra, a to na stříbrném plátně. Právě v těchto dnech totiž probíhá natáčení celovečerního filmu.
Dalších 5 fotografií v galerii
Kristýna Hrušínská / Peugeot

Autorem divadelní hry Pánský klub je Matěj Balcar. Následně ji režíroval pro Divadlo Na Jezerce a nyní pod jeho taktovkou vzniká i stejnojmenný celovečerní film s hvězdným obsazením. Matěj Balcar obsadil do hlavní role svou životní partnerku Kristýnu Hrušínskou a menší roli ve filmu dostal i jejich čtyřletý syn Vojta. 

„Hraje tam vnoučka manželových prarodičů, tedy ve skutečnosti jsou to jeho vlastní praprarodiče,“ říká Kristýna Hrušínská.  „Je tam na terapeutickém sezení eroticky závislých, my se tam bavíme o různých věcech a chlapeček u toho sedí, dědeček s babičkou samozřejmě pohoršeni…,“ směje se Kristýna.

Komedie Pánský klub má obecně velice hvězdné obsazení. Kromě známých herců tam dostaly roli i vozy značky Peugeot. Francouzská automobilka je totiž dlouhodobým partnerem Divadla Na Jezerce, není tedy divu, že volba padla právě na ni. Kristýna Hrušínská spolu se svým filmovým partnerem Jiřím Mádlem jezdí kanárkově žlutým Peugeotem 208. Díky této výrazné barvě je tento mladistvý model v záběrech nepřehlédnutelný.

Dalším vozem značky Peugeot, který diváci ve filmu spatří, je SUV Peugeot 3008. To dokonce dostalo příležitost zahrát si v kaskadérské scéně. Odehrála se v červnu ve Slunečné ulici na Praze 10. Scéna vypadá poměrně hrozivě. Auto se řítí z kopce. Silničář v reflexní vestě se ho snaží zvednutou plácačkou přimět k zastavení. Marně. Zachrání se skokem do strany, při kterém dopadne tvrdě na zem. Naštěstí se podařilo tyto záběry natočit hned napoprvé, kaskadér tak nemusel podstoupit vícero pádů. Každopádně celá scéna působila velice dynamicky. Naopak žlutý Peugeot 208 si ve filmu užíval spíše poklidné městské popojížďky v pražské části Letná.

A jak si automobilové scény užívala samotná hlavní hvězda Kristýna Hrušínská? „Já chodím hodně pěšky. Po Praze vlastně autem moc nejezdím. Jen na chalupu a k moři. Jinak mám ale auta ráda, Peugeoty například považuji za krásné vozy. Hrozně se mi líbí ta světýlka, takové ty tesáky. Je to hezký designový prvek, stejně jako ta mřížka vepředu. I ty tři rozsvícené drápy vzadu vypadají skvěle,“ říká Kristýna s uznáním. 

Komedie Pánský klub se právě dotáčí a do kin se dostane v příštím roce. Chcete-li se skvěle pobavit a pořádně se zasmát, určitě si ji nenechte ujít.

Související články
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...