Filmový Aquaman Jason Momoa šokuje. Oholil si svoje typické dlouhé vlasy

Zahraniční 08. září 2022 | 16:56 — Pavla Krejčí
Filmový Aquaman se zbavil svých ikonických vlasů. Ve videu sdíleném na Instagramu posílá fanouškům jasný vzkaz. Prosí je, aby šetřili planetu a neničili ji zbytečnými plasty.
Jason Momoa zahodil svou hřívu / Depositphotos

Jason Momoa, hvězda filmu Aquaman, sdílel v pondělí na Instagramu video, které ukazuje jeho nový sestřih. Herec si oholil většinu svých typických dlouhých vlasů, aby zvýšil povědomí o dopadu plastů na jedno použití.

„Aloha, všichni," říká se smíchem na začátku videa a poté promluví na člověka mimo obrazovku. „Podej mi ty copánky." Momoa vzápětí ukáže ustřižené copánky a vysvětlí, že zvýšení povědomí o nutnosti zbavit se jednorázových plastů inspirovalo jeho rozhodnutí ostříhat si vlasy.

„Už mě ty plastové láhve nebaví," říká. „Musíme přestat používat plasty. Všechno to jsou s****y. Jde to do naší země, do našeho oceánu. Je to tak smutné, proto prosím, cokoli můžete, udělejte to pro odstranění jednorázových plastů. Pomozte mi." Poté nabádal fanoušky, aby přešli na hliníkové lahve, místo používání plastových láhví na vodu.

V textu příspěvku uvedl „Tohle jsou nové začátky. Pojďme šířit aloha. Buďte lepší v ochraně naší země a oceánů. Musíme z našich životů a z našich moří odstranit jednorázové plasty. Plastové lahve, plastové sáčky, obaly, náčiní – to vše."

Jeden z fanoušků zavtipkoval, že by rodák z Havaje „mohl uspořádat sbírku pro oceán prodejem svých copánků“.

„Vlasy dorůstají, a je to pro dobrou věc!" napsal další.

Momoa svůj boj za snížení používání plastů bere skutečně vážně. Před několika týdny byl spatřen, jak rozdává láhve s vodou užaslým cestujícím v letu Hawaiian Airlines. Na videu sdíleném na Instagramu lze herce vidět s květinou zastrčenou za uchem.

Momoovy typické dlouhé vlny byly nedílnou součástí jeho vzhledu po celá léta. Nebál se ani vlasových doplňků, proto uvedl na trh svou vlastní kolekci.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jason Momoa (@prideofgypsies)

 

To, že mu na dlouhých vlasech záleží, již několikrát potvrdil. „Moje žena by mě opustila, kdybych si ostříhal vlasy,“ řekl Momoa o své bývalé Lise Bonetové v rozhovoru pro Daily Telegraph v roce 2018.

Není to však poprvé, co se pustil do konání dobra. V roce 2019 fanoušci lamentovali nad koncem jeho charakteristického vzhledu Khala Droga, když si poprvé od roku 2012 oholil vousy. Tehdy oznámil, že vznikla jeho vlastní společnost Mananalu Pure Water, která prodává vodu v nekonečně recyklovatelných hliníkových plechovkách. Za každou zakoupenou láhev byla oceánu odstraněna jedna plastová láhev. Psali jsme také: Popularita Meghan Markle v USA prudce stoupá. Body navíc si získala po posledním rozhovoru

Autorský článek, další zdroje: pagesix.com, Instagram

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...