Popularita Meghan Markle v USA prudce stoupá. Body navíc si získala po posledním rozhovoru

Zahraniční 06. září 2022 | 10:32 — Pavla Krejčí
Zatímco v Británii nemohou Meghan Markle přijít na jméno, v USA se stává stále populárnější. Příznivé body si připsala především po nedávném kontroverzním rozhovoru pro magazín The Cut a po nové epizodě podcastu Archetypes.
Meghan Markle je v USA brána mnohem příznivěji / Depositphotos

Meghan Markle a princ Harry v poslední době patří mezi nejprobíranější pár po celém světě. Na jednom kontinentu jsou zavrhováni, na druhém jejich oblíbenost roste. Především vévodkyně vyvolává rozporuplné reakce. Po nedávném rozhovoru a nové epizodě jejího podcastu proběhl v USA výzkum, z něhož vyplývá, že Meghan nabírá na popularitě.

Více než dvě třetiny dotázaných Američanů uvedly, že mají o Meghan příznivější názor poté, co si vyslechly nové informace. Z dotázaných asi 40 % uvedlo, že o ní smýšlí příznivěji, a dalších 30 % uvedlo, že mnohem příznivěji. Jen 10 % uvedlo, že o ní smýšlí méně příznivě, a přibližně 20 % uvedlo, že svůj názor nezměnilo.

Meghan vyvolala odpor především v okamžiku, když se v rozhovoru srovnala s bývalým jihoafrickým prezidentem Nelsonem Mandelou. Tvrdila také, že byla nucena získat souhlas pro publikování příspěvků na sociálních sítích od královské domácnosti a musela pokračovat v pořádání akcí navzdory požáru v dětském pokoji jejího syna Archieho.

V rozhovoru pro The Cut zaznělo nespočet obvinění a pro mnohé i nespočet šokujících odhalení. Meghan tvrdila, že Harry neudržuje kontakt se svým otcem princem Charlesem.

Její poznámky však vzbudily nevoli ve Velké Británii. Někteří britští komentátoři se jejím poznámkám vysmívali, a jeden dokonce označil její rozhovor za „hrozbu královské rodině“.

Královský komentátor Richard Fitzwilliam promluvil o výzkumu: „Myslím, že je to mimořádný výsledek, protože rozhovor v The Cut byl hrozivý nebo jsem si myslel, že takový byl pro královskou rodinu."

„Ale určitě bych velmi důrazně odsoudil její zmínku o Nelsonu Mandelovi a jeho propuštění z vězení a že je to s ní spojeno v jakékoli souvislosti nebo kontextu."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Meghan (@_meghanmarkle_belgique)

 

Richard dodal: „Nepřekvapuje mě, že by ji její obdivovatelé a fanoušci podporovali, protože má na Twitteru několik velmi ubohých následovníků."

Poté se zamyslel, že je na jednu stranu zajímavou osobností. „Je to Američanka a je jedinečná tím, že je bývalá herečka a rozvedená, a když se provdala do královské rodiny, připadalo mi to fantastické."

„Nyní jsem tímto výsledkem velmi překvapen, ale myslím, že má obdivovatele a fanoušky, protože je Američanka."

Podle průzkumu ji také 16 % lidí označilo za silnou a 14 % za okouzlující, zatímco 4 % lidí ji označily za tyrana. Psali jsme také: Salma Hayek oslavila narozeniny na lodi. V červených bikinách vypadá i v šestapadesáti letech úchvatně

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, Instagram 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...