Nicolas Cage má nový účes. Vlasy si obarvil na ohnivě červenou

Zahraniční 25. srpna 2022 | 10:42 — Pavla Krejčí
Hvězda filmové série Lovci pokladů se toho nebojí. Nicolas Cage zveřejnil fotografii, na které má nový účes. A je poněkud divočejší. Obarvil si totiž vlasy na červeno.
Nicolas Cage změnil barvu vlasů / Depositphotos

Nicolas Cage ví, jak na sebe upoutat pozornost. Na fotografii, kterou v pondělí sdílel na Twitteru a Instagramu, měl oscarový herec nový zářivě červený účes. Kozí bradku však nechal netknutou.

Herec byl viděn se svým odvážným novým účesem v Las Vegas, kde byl spatřen v tmavém obleku a slunečních brýlích při nákupu potravin. Navzdory změně barvy vlasů si Nicolase všiml fanoušek, který se s ním vyfotil v uličce s nápoji.

Ani na sociálních sítích nezůstala jeho změna bez reakcí. Fanoušci se vyjádřili v komentářích a většina z nich si nový a netradiční vzhled ihned zamilovala.

Super zrzavé vlasy,“ okomentoval jeden fanoušek příspěvek, přičemž druhý vtipkoval: „Koza s kozí bradkou." 

Ačkoliv během let mnohokrát kvůli rolím změnil účesy, nikdy se neodchýlil od svých typicky tmavých vlasů. Ve filmu Prase z roku 2021 zešedivěl, nadýchaný a prosluněný sestřih získal ve snímku Dívka z údolí z roku 1983 a uvolněné a zvlněné v Con Air z roku 1997.

Netradiční vzhled také pojal letos v březnu. Byl viděn na natáčení připravovaného filmu o Drákulovi. Měl černé uhlazené vlasy, bledou plet, fialové rty a dlouhé nehty. Když ho zachytily fotoaparáty, vystupoval v červeném sametovém obleku z auta.

Pro Cage to není v posledních měsících jediná velká změna. V dubnu odhalil, že on a jeho pátá manželka, 27letá Riko Shibata, čekají holčičku jménem Lennon Augie. Nicolas má z předchozích vztahů syny Westona Coppolu-Cage (31) a Kal-El Coppolu-Cage (16). Riko si vzal v únoru 2021 na „velmi malé a intimní svatbě“ v Las Vegas. Seznámili se prostřednictvím společných přátel v Shiga v Japonsku při natáčení filmu Vězni z Ghostlandu. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nicolas Cage (@nicolascoppola.cage)

Výběr jména pro holčičku má svůj význam. Cage vysvětlil, že tím chce vyjádřit zesnulému Johnu Lennonovi a jeho zesnulému otci Augustu 'Augiemu' Coppolovi, který zemřeli na infarkt v roce 2009.

Přiznal, že The Beatles mají v jeho srdci zvláštní místo a svěřil se, že se cítil „zmrzlý, paralyzovaný hudbou“, když poprvé slyšel píseň Across The Universe v rádiu.

Cage není jediným, kdo experimentoval s novou barvou vlasů. Začátkem tohoto měsíce Halle Berry odhalila fialové kadeře na selfie na Instagramu. „Vím, že vypadám, jako bych nic nedělala, ale moje vlasy jsou docela zaneprázdněné," vtipkovala v popisku.

Psali jsme také: Práva na filmy Pán prstenů a Hobit byly prodány švédské herní společnosti Embracer

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku?

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...

Lyžování od úsvitu po soumrak