Meghan Markle spustila nový podcast. Hostem v první epizodě byla její kamarádka Serena Williams

Zahraniční 25. srpna 2022 | 09:12 — Pavla Krejčí
Meghan Markle spustila nový podcast, v němž chce rozebírat podrobnosti ze svého života i problémy týkající se společnosti. V první epizodě si jako hosta pozvala kamarádku Serenu Williams.
Meghan Markle spustila svůj první podcast / Depositphotos

Vévodkyně ze Sussexu se rozhodla šířit své myšlenky a názory. Chce toho docílit pomocí nového podcastu. Na první epizodě se podílela Meghanina dlouholetá kamaráda, tenistka Serena Williams, která začátkem tohoto měsíce oznámila svůj záměr opustit sport. Ženy zabrousily do různých tematických vod, které zahrnovaly jejich rodinné zážitky, kariéru i otázky ohledně práv žen, na které se má podcast zaměřovat.

Spuštění podcastu Archetypes přišlo dva roky poté, co bylo poprvé oznámeno partnerství Archewell Audio se Spotify. Meghan a Harry podepsali skvělou smlouvu s touto společností pro streamování zvuku, která má zahrnovat produkci podcastů, jejichž hodnota se koncem roku 2020 odhadovala na přibližně 18 milionů liber.

Popisek epizody zní: „Meghan mluví se Serenou Williamsovou o dvojím standardu, kterému ženy čelí, když jsou označeny za ‚ambiciózní‘, a o dopadech, které to má na další aspekty jejich života. Meghan promluví s historiky a odborníky, aby odhalila původ těchto stereotypů, a povede necenzurované rozhovory se ženami, které až příliš dobře vědí, jak tato modelová díla utvářejí jejich vyprávění."

Přelomová" epizoda také obsahuje rozhovory s „přední expertkou na gender", doktorkou Laurou Kray.“ Meghan byla uvedena jako výkonná producentka podcastu.

Mezi nejzajímavější témata podcastu patří Meghanino vyprávění o tom, jak její syn Archie jen o vlásek unikl požáru ve své ložnici během turné po Jižní Africe. Tehdy to byl pro ni i prince Harryho děsivý okamžik.

Podcast také pojednává o ženských stereotypech a Meghan jakožto dlouhodobá bojovnice za posílení postavení žen slibuje, že prozkoumá „nálepky, které se ženám dávají“.

V upoutávce na projekt Archewell Audio Meghan řekla: „Takhle mluvíme o ženách: slova, která vychovávají naše dívky, a jak nám média ženy odrážejí... ale odkud tyto stereotypy pocházejí? A jak se stále objevují a definují naše životy?"

Serena Williams se během rozhovoru zamyslela nad svou kariérou a prozradila, že své rozhodnutí skončit v tenisu nějakou dobu zvažovala a konzultovala to s Markle a Harrym. Její oznámení vyšlo v zářijovém čísle Vogue.

„Jen jsem seděla v hotelu u stolu, jen jsem psala a škrtala a psala a přemýšlela, a pak jsem plakala a seděla u počítače a slzy mi stékaly po tvářích,“ prozradila. „A bylo to jako, Bože, bylo to, bylo to opravdu těžké. Ale říkala jsem si, jestli to mám udělat, musí to být zářijové vydání Vogue, ne?“

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dress Like a Duchess (@dresslikeaduchess)

Před touto epizodou byl jediným podcastovým počinem Harryho a Meghan 35minutový „sváteční speciál“ v prosinci 2020, ve kterém vystupovali známí kamarádi jako Elton John a James Corden.

Psali jsme také: Herečka ze seriálu Hry o trůny Emilia Clarke byla označena šéfem televizní společnosti za malou a špinavou holku

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, hellomagazine.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...