Londýnská premiéra filmu Top Gun: Maverick. Kate a William zazářili ve večerních róbách

Zahraniční 23. května 2022 | 08:13 — Pavla Krejčí
Očekávaná premiéra pokračování leteckého filmu Top Gun konečně přišla. Po boku Toma Cruise vystoupili princ William a Kate Middleton. Královský pár se sladil do tmavých barev a přítomným brali dech.
Princ William a manželka Kate / Depositphotos

Leicester Square na červeném koberci přivítalo přední hvězdu Toma Cruise, jehož film zde měl 19. května premiéru. Herec se vrátil do leteckých výšin po 36 letech. Jeho postava Petea „Mavericka“ Mitchella se vrací do akademie Top Gun, aby zde trénovala piloty stíhaček.

Po jeho boku se objevila Kate Middleton a princ William. Cruise galantně pomohl Kate do divadla. Královský pár se setkal i s dalšími hvězdami nového filmu Milesem Tellerem, Jennifer Connellyovou a Jonem Hammem.

Kate se pro tento večer vzdala třpytivé róby, kterou měla při poslední premiéře Jamese Bonda, která se uskutečnila minulý rok. Místo toho vsadila na černobílé upnuté šaty od Rolanda Moureta, které nádherně vystihly její dokonalou postavu. Manžel princ William nezůstal pozadu a doprovodil ji v námořnickém smokingu a mokasínách, které byly vskutku tematické – byly vyšívané letadly F-18. Williamova láska k létání je známá, byl totiž pilotem vrtulníku Royal Air Force. Tom Cruise se dozvěděl o jeho oblibě Top Gunu a létání celkově, proto ho i s Kate osobně přizval na promítání premiéry. Na tváři prince Williama bylo patrné, jak si okamžik užívá.

Cruise se zrovna vrátil z filmového festivalu v Cannes, kde probíhala francouzská premiéra. Po jejím odvysílání sklidil dlouhý potlesk. Celosvětově očekávaný film měl přijít na plátna již v roce 2019, kvůli probíhající pandemii se však premiéra neustále odkládala.

Při odchodu z divadla vedl princ William a Cruise družnou debatu. Cruise se dokonce nechal slyšet, že má s vévodou z Cambridge hodně společného: „Oba milujeme Anglii a oba jsme letci a milujeme létání."

Premiéra byla pořádána Paramount Pictures a The Film a TV Charity. Jednalo se o 72. královské filmové představení, které charita pořádala. 

Psali jsme také: Princ William byl požádán královnou, aby vyjádřil soustrast po smrti zahraničního vládce.

Autorský článek, další zdroj: people.com.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Evropské termální ráje: Tipy na místa, kde se v horké...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Luxusní únik: Zažijte netradiční dovolenou v exkluzivních...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Cestování v září: Tipy, kam vyrazit v těchto dnech za...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu