Krásní, ale nedostupní. Luke Evans, Matt Bomer a další slavní, kteří dávají přednost mužům

Zahraniční 14. května 2022 | 12:30 — Pavla Krejčí
Dámy, už jste se určitě také někdy rozplývaly nad mužností nějakého herce. Jaké však přišlo překvapení, když jste zjistily, že dávají přednost mužům. Nevadí, na sexappealu neztratili, jen se možná změnily vaše vášnivé představy. Kteří herci do této kategorie spadají?
Další 3 fotografie v galerii
Matt Bomer / Depositphotos

Jonathan Bailey

Tento herec se narodil 25. dubna 1988. Do nejširšího povědomí se zapsal především svou rolí Anthonyho Bridgertona v seriálu Bridgertonovi, který běží na platformě Netflix. Baileyi se svou orientací nikdy netajil ani ji neskrýval, zároveň se ani nesnažil o ní otevřeně mluvit. Sám o sobě tvrdí, že je „prostě jen jen gay“.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený JONATHAN BAILEY (@jbayleaf)

Luke Evans

Luke Evans pochází z Walesu a narodil se 15. dubna 1979. Je jeden z největších a nejvšestrannějších herců. O své orientaci se nikdy hlasitě nevyjadřoval, přesto tuto skutečnost ani nijak nezatajoval. Mezi jeho významné filmy patří Dracula, Kráska a zvíře nebo trilogie Hobit.

Matt Bomer

Herec se narodil 11. října 1977. Tady nejedno ženské srdce zaplakalo. Matt vyzařuje takovou mužnost, že se opačné pohlaví jen těžko smiřovalo s tím, že dává přednost mužům. Ve filmu Do naha navíc předvedl dokonalou figuru.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Matt Bomer (@mattbomer)

Ricky Martin

Zpěvák se narodil 24. prosince 1971. Latinskoamerický idol v 90. letech ukradl nejedno ženské srdce. Svým dokonalým hlasem a tanečními pohyby fascinoval svět. V roce 2009 však přišel se šokujícím odhalením, že je gay. Se svým partnerem má dvojčata, která odnosila náhradní matka. 

Neil Patrick Harris

Narodil se 15. června 1976. Roztomilý, nezbedný a vtipný herec je známý svou rolí Barneyho Stinsona v úspěšném televizním seriálu Jak jsem poznal tvoji matku. Patří mezi neuznávanější gaye od té doby, co veřejně vystoupil se svou orientací. Se svým manželem mají dvě děti, které jim odnosila náhradní matka. Psali jsme také: Helen Mirren po téměř 25 letech manželství. Prozradila, co se naučila o lásce

Zdroje: cosmopolitan.com, hubpages.com, dearstraightpeople.com 

Témata: celebrity, muži, gayové
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...