Matt Damon, George Clooney a další celebrity které s výběrem životního partnera zabrousily mimo šoubyznys

Zahraniční 20. července 2022 | 08:15 — Pavla Krejčí
Není pravidlem, že si slavná osobnost musí vzít někoho neméně slavného. V otázkách lásky nakonec nezáleží na postavení ani penězích. Spousta celebrit je toho důkazem a při setkání s životním partnerem zabrousili mimo vody šoubyznysu.
Další 4 fotografie v galerii
Matt Damon a Luciana Barroso / Depositphotos

Meryl Streep a Don Gummer

Meryl Streep je jedna z nejuznávanějších hereček Hollywoodu a kdekdo kdysi očekával, že si najde partnera, který bude v zábavním průmyslu stát vysoko na pomyslném žebříčku. Její případ to však není. S manželem, Donem Gummerem, který je po celý život sochařem, žije v manželství už od roku 1978 a jsou pyšnými rodiči čtyř dětí. Jejich láska přetrvává i po téměř 45 letech a Meryl neváhá svému manželovi své city vyjadřovat veřejně. „Nejdřív chci poděkovat Donovi, protože když poděkujete svému manželovi na konci proslovu, zahrají mu hudbu a já chci, aby věděl, že všechno, čeho si v našich životech cením nejvíc, mi dal on,“ řekla Streep v roce 2012, když přebírala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon za roli ve filmu Železná lady.

Matt Damon a Luciana Barroso

Herec Matt Damon se setkal se svou budoucí ženou v Miami, kde byl načet film Stuck On You. Luciana Barroso tehdy pracovala jako barmanka v Miami's Crobar, kam se po naléhání členů štábu vydal. Skoro se zdá, jako by to byla pohádková láska - slavná celebrita se na první pohled zamilovala do obyčejné barmanky. Vzali se v roce 2005.

Doslova jsem ji uviděl přes přeplněnou místnost a o osm let a čtyři děti později je mým životem. Nevím, jak jinak by se naše cesty zkřížily, kdyby se to nestalo. Pointa příběhu? Když jsi unavený, překonej to a jdi do baru a možná potkáš svou ženu," řekl Damon. Pár obnovil svůj manželský slib v dubnu 2013 malým obřadem při západu slunce na Svaté Lucii.

Anne Hathaway a Adam Shulman

Anne Hathaway se stala součástí pohádky nejen ve filmech, ale také v reálném životě. V roce 2008 se na filmovém festivalu v Palm Springs seznámila s Adamem Shulmanem prostřednictvím společného přítele. Herečka okamžitě věděla, že je to ten pravý. „Od chvíle, kdy jsem ho potkala, jsem věděla, že je to láska mého života.“ Svému kamarádovi prý tehdy dokonce řekla: „Vezmu si toho muže.“

Shulman pracuje především jako návrhář šperků a prodává svou řadu s názvem James Banks. Má však za sebou i malou roli v dramatu Meryl Streep z roku 2015. Také produkoval film Song One, ve které hrála Hathaway. V roce 2011 pro ni pomohl navrhnout zásnubní prsten se šesti karátovými diamanty, které pocházely z etických zdrojů.

Reese Witherspoon a Jim Toth

Oscarová herečka se poprvé setkala s budoucím manželem na kamarádově večírku. Tehdy do ní narazil opilý host a Toth zasáhl. Witherspoon v rozhovoru v roce 2012 zavzpomínala na toto setkání. Jim přišel a řekl: „Prosím, omluvte mého přítele. Právě se s někým rozešel.“ Zdá se, že to byla přesná trefa, svatba proběhla o rok později. Ačkoliv Toth není slavnou celebritou, k filmové branži má velmi blízko. Pracuje jako agent v Creative Artists Agency v Los Angeles. Zastupoval osobnosti jako Scarlett Johansson, Roberta Downeyho Jr. nebo Matthewa McConaugheyho.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

 

Patrick Dempsey a Jillian Fink

Patrick Dempsey si našel ženu daleko od filmového odvětví. V roce 1994 se vydal na stříhání do jednoho kadeřnictví. Jillian Fink si tehdy myslela, že se jedná o vtip, když mezi objednanými figurovalo jméno Patrick Dempsey. Když se ve dveřích salonu opravdu objevil sám herec, byla šokována. „Byla jsem v šoku," řekla Fink o svém překvapení. „Ale zároveň jsem byla šťastná, protože byl tak roztomilý." Trvalo však tři roky, než si k sobě našli cestu. Oba byli tehdy zadaní.

George Clooney a Amal Alamuddin

Jeden z nejslavnějších hollywoodských svobodných mládenců se zamiloval do libanonsko-britské právničky pro lidská práva. Seznámili se v domě jejich společného přítele. Svatba proběhla v roce 2014 v Benátkách a tři roky později se jim narodila dvojčata. Psali jsme také: Filmová partnerka Spidermana se ve čtyřiceti letech vdala. Po šestiletém vztahu a dvou dětech

Autorský článek, další zdroje: vogue.com, Instagram 

Témata: celebrity, svatba, láska
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...