Filmová partnerka Spidermana se ve čtyřiceti letech vdala. Po šestiletém vztahu a dvou dětech

Zahraniční 10. července 2022 | 16:52 — Pavla Krejčí
Ve filmové trilogii o Spidermanovi ztvárnila vyvolenou pavoučího superhrdiny. V reálném životě Kirsten Dunst našla své štěstí po boku Jesse Plemonse. Svou lásku nyní zpečetili sňatkem po šesti letech vztahu.
Kirsten Dunst se konečně vdala / Depositphotos

Herečka Kirsten Dunst a její partner Jesse Plemons se konečně vzali. Obřad proběhl v tichosti minulý týden v luxusním resortu GoldenEye poblíž Ocho Rios na Jamajce. Zástupce Dunst svatbu webu Page Six potvrdil, ale dodal, že „nebudou poskytnuty žádné další podrobnosti". Pár se otázkám ohledně plánované svatby vyhýbal. Ačkoliv se mezi sebou už dávno manželi nazývali, sňatek prý zatím neplánovali. Především kvůli probíhající pandemii a jejímu druhému těhotenství. V únoru tyto skutečnosti sama zmínila. „Nechtěla jsem být těhotná, vdát se, mít party a nemít možnost se s každým bavit."

Seznámili se v roce 2015. Tehdy si společně zahráli manželský pár v oceňovaném seriálu Fargo. Zatímco on byl obyčejný muž toužící po rodině, ona prahla po něčem zábavnějším, než byl nudný život na maloměstě. Přidejme pár vražd, a rázem vznikl pořádně napínavý seriálový koktejl namíchaný přesně pro potěšení diváků.

Oficiální vztah potvrdili o rok později. První fámy o možném zasnoubení se objevily v roce 2017, když byla Dunst spatřena na Zlatých glóbech s prstenem, který vypadal jako zásnubní. Od té doby přivítali na svět dvě děti – čtyřletého Ennise Howarda a 14měsíčního Jamese Roberta.

Dunst a Plemons rádi točí ve stejných projektech. Dokonce přijímají hlavně nabídky, v nichž mohou hrát bok po boku. Objevili se v epizodě seriálu Black Mirror a nedávno ve filmu Windfall, který uvádí Netflix.

„Nechci dělat další projekt bez Kirsten. Je to prostě nejlepší," řekl Plemons pro People. „Nejprve jsme se kreativně zamilovali ve Fargu, prostě jsme si okamžitě důvěřovali. Jsem neustále ohromen tím, co do života dokáže přinést. Všechno vychází z toho nejhlubšího místa v její duši."

Je to jeden z párů, které si své soukromí pevně střeží. A jak se zdá, budou rovněž patřit mezi nejstabilnější manžele v Hollywoodu. Před několika lety se nechali slyšet, že to byla láska na první pohled.

„Okamžitě, aniž bychom si vyměnili příliš slov, jsem se jí podíval do očí a uviděl tu krásnou, milou, přívětivou lidskou bytost, kterou je,“ řekl Plemons.

Dunst mluvila v podobném duchu. „Byli jsme dva lidé, kteří stejně fungují, byli jsme jako spřízněné duše. Věděla jsem, že bude v mém životě navždy."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kirsten Dunst (@kirstendunst)

 

Než však herečka zakotvila v přístavu manželském, prošla si pěknou řádkou vztahů, které zahrnovaly nejrůznější celebrity. Mezi nimi byl syn Dustina Hoffmana, Tobey Maguire nebo Jake Gyllenhaal, se kterým randila v letech 2002- 2004. Tento vztah byl pro ni hodně důležitý, a také nejbolestivější. V dalších letech byla vídána s mnoha muži. Její nejdelší vztah před seznámím s Plemonsem trval zhruba pět let, tehdy randila s bubeníkem Jasonem Boeselem. Psali jsme také: Kdysi oblíbená hvězda teenagerovských filmů Lindsay Lohan se vdala

Autorský článek, další zdroj: people.com, pagesix.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu