Kdysi oblíbená hvězda teenagerovských filmů Lindsay Lohan se vdala

Zahraniční 03. července 2022 | 18:14 — Pavla Krejčí
Během dospívání ji znal téměř každý. Lindsay Lohan si zahrála v nespočtu romantických středoškolských filmů a nejedna dívka toužila být jako ona. A po všech vzletech a pádech, které ji v dospělosti pronásledovaly, konečně našla štěstí. Provdala se za finančníka Badera Shammase.
Lindsay Lohan se vdala / Depositphotos

Lindsay Lohan potěšila 10 miliónů fanoušku na svém Instagramu, když sdílela, že se provdala za svého přítele Badera Shammase. Ke svýn 36. narozenám tak měla dvojitý důvod slavit. Na svém účtu sdílela zamilovanou fotku, na které novomanželé ukázali svoje snubní prsteny.

K příspěvku napsala: „Jsem ta nejšťastnější žena na světě. Našel jsi mě a věděl jsi, že chci najít štěstí a milost – to všechno zároveň." Jsem ohromena, že jsi můj manžel. Jsi můj život a jsi moje všechno. Každá žena by se tak měla cítit každý den."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Další podrobnosti o svatbě zveřejněny nebyly. Jisté pouze je, že svatba proběhla v pátek 1. července.

Radostnou zprávu ohledně jejich zasnoubení herečka oznámila v listopadu minulého roku. Tehdy sdílela společné fotografie, na kterých ukazovala zásnubní prsten.

K příspěvku napsala: „Moje láska. Můj život. Moje rodina. Moje budoucnost.“ Text doplnila datem 11.11.2021 a emotikonem zásnubního prstenu.

Lindsay se s Baderem setkala v Dubaji, kam se před sedmi lety odstěhovala. Bývalá dětská hvězda, proslavená svou rolí ve filmu Past na rodiče, nadále neunesla tlak médií, proto se před lety rozhodla pro tento razantní krok. Hvězdné Los Angeles vyměnila za Dubaj, další pozlátko zářící bohatstvím a luxusem. Prý chtěla začít znovu a zapomenout na minulost, která ji pronásledovala na každém kroku.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Svůj nový vztah zveřejnila na Instagramu v roce 2020. Tehdy oznámila, že našla svou spřízněnou duši ve finančníkovi Baderovi, který je asistentem viceprezidenta investiční banky Credit Suisse. Zdá se, že je od té doby herečka zamilovaná. Svoje city se nebojí ukázat veřejnosti. Často sdílí příspěvky, v nichž o Baderovi mluví. Nedávno zveřejnila přání k jeho narozeninám, které hýří samými superlativy a vyznáními lásky: „Má lásko! Jsi nejen skvělý muž, neuvěřitelný člověk, jsi můj nejlepší přítel. Děkuji, že mě miluješ, zlato! Moc tě miluji!"

Než si Lindsay s Baderem nasadili snubní prsteny, prožila si během svého života románky s řadou významných celebrit, které nezahrnovaly pouze muže. Mezi ně patřil jedinečný herec Heath Ledger, popová hvězda Aaron Carter nebo DJka Samantha Ronson.

Není to však poprvé, co byla zasnoubená. Před lety chystala veselku s Jegorem Tarabasovem, synem ruského oligarchy. V roce 2016 se ale rozešli s tím, že se k Lohan choval urážlivě a nerespektoval ji.

Lindsay prakticky od dětských let věděla, jaké je to žít životem filmové hvězdy. Stejně jako jiné celebrity však svou slávu neunesla a během teenagerovských let zápasila s neutuchajícím zájmem médií. Propadla drogám a alkoholu. Trvalo dlouhá léta, než konečně našla jakousi životní harmonii. Pomohlo jí v tom především přestěhování do Dubaje, kde nebyla pod neustálým dohledem paparazzi.

Psali jsme také: Taylor Swift se tajně zasnoubila s britským přítelem Joem Alwynem

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...