Hádka v rodině Britney Spears. Zpěvačka napadla svoji mladší sestru Jamie

Zahraniční 15. ledna 2022 | 15:27 Mirka Malá
Britney Spears, která se teprve před několika měsíci zbavila mnohaletého opatrovnictví svého otce a je konečně svobodná, má rozhodně se svou rodinou vztahy na bodu mrazu. A týká se to i její mladší sestry Jamie.
Další 1 fotografie v galerii
Vztahy slavné zpěvačky s její rodinou jsou na bodě mrazu / Depositphotos

Ta se totiž chystá vydat knihu svých pamětí a když kvůli propagaci poskytla televizní rozhovor, Britney to doslova rozpálilo doběla.

Nikdy nemusela na nic pracovat

To je asi to hlavní, co Britney ve své rozsáhlé reakci na sociálních sítích o své sestře řekla poté, co se podívala na její televizní interview. Britney mimo jiné napsala: "Dvě věci, které mi vadily, které moje sestra řekla, byly to, jak se mé chování vymklo kontrole. Před 15 lety v té době se mnou nikdy nebyla... tak proč o tom vůbec mluví, pokud nechce prodat svoji knihu na můj úkor???OPRAVDU??? Pak dostala tu otázku, proč jsem ji obvinila, že dělá remixy na moje písně... Vím, že to většině lidí může znít jako hloupost, ale napsala jsem spoustu svých písniček a moje sestra byla ještě dítě. Nikdy nemusela na nic pracovat. Vždycky všechno dostala.“ 

Svůj příspěvek pak Britney zakončila tím, že doufá, že se kniha její sestry "bude dobře prodávat“ a kritizovala znovu svoji rodinu tvrzením, že "mě vždy stahují dolů a ubližují mi, takže jsem jimi znechucená“.

Když mluvila o svých nových memoárech Things I Should Have Said, které vyšly 14. ledna, Jamie Lynn řekla moderátorce Noční stanice ABC News Juju Chang, že byla vždy největší podporovatelkou svojí slavné sestry. "Miluji svou sestru. Vždy jsem ji jen milovala a podporovala a dělala, co je správné, a ona to ví, takže nevím, proč jsme teď v této situaci," řekla Jamie Spears. Dále čtěte: Syn královny Alžběty půjde před soud za sexuální zločiny. Soud smetl ze stolu jeho návrh na zamítnutí žaloby.

Zdroj: People, Guardian.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci objevili v hlubinách oceánu podivný útvar. Tři tisíce metrů pod hladinou oceánu na dně podmořského jezera

Seznamte se s medvědím česnekem a poznejte sami, v čem...

Dopřejte okurkám zálivku z mléka. Dosáhnete tak maximální...

Jak se nadobro zbavit slimáků přírodní cestou. Vsaďte na...

Pěstujte cukety jako to dělají v Itálii. V létě pak doslova...

Zahrádkářský kalendář: Co v květnu vysadit a na jaké...

Vyrobte si jednoduše tvářenku z přírodních surovin

Zavřít reklamu