Spice Girls se mají dát dohromady. Proč ale Victoria Beckham nechce a comeback skupiny opět bolokuje?

Zahraniční 14. září 2021 | 10:01 — Mirka Malá
Nejslavnější dívčí skupina všech dob Spice Girls by se měla znovu vrátit na koncertní pódia v roce 2023. Letos navíc tato formace oslavila 25 let od vydání svého debutového singlu Wannabe.
Další 2 fotografie v galerii
Spice Girls chtějí znovu na turné za dva roky / Depositphotos

Mel B známá také jako Scary Spice tvrdí, že další comeback kultovní dívčí skupiny by mohl přijít s dalším turné v roce 2023. "Vždy tlačím na znovuobnovení Spice Girls,“ řekla v talk show BBC. "V loňském roce jsme o tom tak trochu mluvily, ale pak zasáhl covid, takže se naše plány posunuly,“ pokračovala Mel B. "Ale doufám, že jsme spolu na stejné vlně a doufáme, a zejména já, že z toho bude turné v roce 2023.“

Victoria Beckham zase bude chybět

Zlé jazyky už léta tvrdí, že pokud někdo ve Spice Girls neuměl zpívat, byla to právě Victoria Beckham. Faktem je, že to byla právě ona, kdo dlouho comeback skupiny blokoval a nakonec se zbylé členky rozhodly koncertovat bez ní.

Mel B už také dříve přiznala, že jí vadí, že Victoria se občasných koncertních tour skupiny neúčastní a dokonce se nedorazí ani na nějaký z koncertů podívat.  "Vypadám, že bych věděla, proč? Nevím. Jsem si jistá, že má své důvody, proč nechce,“ komentovala Mel B.

Beckham byla u Spice Girls od jejího vzniku v roce 1994 až do jejich konce v roce 2000. Přestože se se skupinou znovu spojila na turné Return of the Spice Girls Tour v letech 2007 až 2008, od té doby se rozhodla zaměřit na svou rodinu a svoji módní značku. A zdá se, že ani nemá zájem o nějaké přátelské vztahy se svými bývalými kolegyněmi. Dále čtěte: Phil Collins je na tom špatně. Přiznal, že už neudrží v rukách ani svoje bubenické paličky.

Zdroj: People.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Žaluzie, jako funkční doplněk oken, který šetří energie

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...