Phil Collins je na tom špatně. Přiznal, že už neudrží v rukách ani svoje bubenické paličky

Zahraniční 12. září 2021 | 08:22 — Mirka Malá
Patří mezi hudební legendy, ale ve svých sedmdesáti letech na tom není Phil Collins vůbec dobře. Se zdravotními problémy se potýká několik posledních let a nyní ve svém posledním rozhovoru přiznal, že už neudrží v rukách ani svoje bubenické paličky.
Další 3 fotografie v galerii
Sedmdesátiletý zpěvák se fyzicky rozpadá / Depositphotos

Přesto se Collins stále těší na turné se svou původní kapelou Genenis. Turné bylo samozřejmě už jednou odloženo kvůli koronavirové pandemii, nicméně Collins na něj chce vyjet i přes svůj zdravotní stav. Za bicí soupravu si už ale rozhodně nesedne a nahradí ho jeho syn Nic.

Slíbené turné a pak už nic

Přesně tak to s Philem Collinsem vypadá. S Genesis odehraje nasmlouvané koncerty a tím s největší pravděpodobností jeho hudební kariéra nadobro skončí. Jak sám hudebník řekl, je na tom fyzicky tak špatně, že je prakticky vyloučené, aby ještě někdy v budoucnu koncertoval.

Collins, který v roce 2015 prodělal operaci zad, navíc utrpěl poškození nervů a mnohočetné zlomeniny nohou. "Nevím, jestli na tom budu někdy dostatečně dobře na to, abych mohl znovu hrát na bicí na turné,“ řekl Collins. "Moje levá ruka se změnila, je to nervová věc."

Operaci sice Collins zvládl, "ale pak, když jsem se zotavoval o berlích, upadl jsem a zlomil si nohu,“ vypráví hudebník. "Když jsem se zotavil z operace chodidla, znovu jsem spadl a zlomil si další část stejné nohy. Moje pravá noha je nyní úplně necitlivá.“

Collins následně v roce 2017 utrpěl vážný pád ve svém hotelovém pokoji a skončil v nemocnici. Poté, co Collins praštil hlavou o židli, skončil s mnoha stehy na hlavě. Pády byly údajně způsobeny ztíženou chůzí po operaci zad.

O rok později se Collins sice objevil na pódiu, ale pouze s pomocí hole a během produkce seděl na židli. Zdroj z jeho blízkého okolí tvrdí, že skladatel, zpěvák a bubeník je mentálně zcela v pořádku, ovšem jeho fyzický stav je skutečně špatný. Dále čtěte: Monacký princ Albert je už několik týdnů bez své manželky. Snaží se vyvracet spekulace, že mu Charlene utekla.

Zdroj: People.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...