Monacký princ Albert je už několik týdnů bez své manželky. Snaží se vyvracet spekulace, že mu Charlene utekla

Zahraniční 10. září 2021 | 07:09 Mirka Malá
Princ Albert je už několik týdnů bez své manželky Charlene. Zvěsti o jejím zdravotním stavu se šířily rychle, faktem ale je, že její pobyt v rodné Jihoafrické republice se nepříjemně prodlužuje. A tak sám princ Albert musí vyvracet spekulace o manželských problémech.
Další 2 fotografie v galerii
Charlene není doma už od května / Depositphotos

"Neodešla, protože by byla naštvaná na mě nebo na kohokoliv jiného. Odjela do Jihoafrické republiky, aby tam přehodnotila práci své nadace a vzala si trochu volna se svým bratrem a několika přáteli,“ vysvětluje princ Albert světovým médiím. "Měl to být jen týdenní, maximálně 10denní pobyt, a ona tam stále je, protože měla tu infekci, všechny ty zdravotní komplikace, které tam vznikly.“

Charlene je v Africe už od poloviny května

Tak trochu to připomíná slavný film Čokoláda, kdy se místní hrabě stále vymlouval na manželčin pobyt v Benátkách, zatímco dobře věděl, že už se nikdy nevrátí. I Charlene odcestovala do Afriky už v polovině května a brzy se u ní začaly objevovat komplikace související se zánětem dutin a zákrokem, který podstoupila v rámci přípravy na zubní implantáty. V důsledku toho od té doby podstoupila několik nápravných procedur včetně jednoho na konci června, který údajně způsobil, že zmeškala 10. výročí svatby. V polovině srpna se pak měla podrobit čtyřhodinové operaci.

Díky tomu nyní princ Albert tvrdí, že z monackého knížectví neutekla, ale řeší na jiném kontinentu řadu zdravotních potíží.

Charlene neviděla vlastní děti už celé měsíce

Od chvíle, kdy Charlene odcestovala v polovině května, neviděla svoje šestiletá dvojčata prince Jacquese a princeznu Gabriellu. A to samozřejmě jen posílilo spekulace o vážných manželských problémech. Nyní princ Albert přiznává, že pravděpodobně měl řešit tyto negativní spekulace dříve. "Ale soustředil jsem se na péči o děti. A myslel jsem si, že to přejde," vypověděl princ Albert. Podle jeho nejnovějších vyjádření se jeho manželka má vrátit domů už brzy. Dále čtěte: Angelina Jolie má konečně svůj instagramový účet. Zveřejnila na něm dopis od afghánské dívky.

Zdroj: People.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Zahraničí, nebo tuzemsko? Dovolená se letos Čechům pořádně prodraží

Zahraničí, nebo tuzemsko? Dovolená se letos Čechům...

Trekové boty - vše, co o nich potřebujete vědět

Po stopách toho nejlepšího z Chorvatska. Místa, na která...

Nekonečně krásné ostrovy, které si zamilujete na první...

Autem do Chorvatska. Tipy, jak se vyhnout nekonečným frontám a...

Restrikce v Evropě nekončí. K našim sousedům si musíte...

Zavřít reklamu