Monacký princ Albert je už několik týdnů bez své manželky. Snaží se vyvracet spekulace, že mu Charlene utekla

Zahraniční 10. září 2021 | 07:09 — Mirka Malá
Princ Albert je už několik týdnů bez své manželky Charlene. Zvěsti o jejím zdravotním stavu se šířily rychle, faktem ale je, že její pobyt v rodné Jihoafrické republice se nepříjemně prodlužuje. A tak sám princ Albert musí vyvracet spekulace o manželských problémech.
Další 2 fotografie v galerii
Charlene není doma už od května / Depositphotos

"Neodešla, protože by byla naštvaná na mě nebo na kohokoliv jiného. Odjela do Jihoafrické republiky, aby tam přehodnotila práci své nadace a vzala si trochu volna se svým bratrem a několika přáteli,“ vysvětluje princ Albert světovým médiím. "Měl to být jen týdenní, maximálně 10denní pobyt, a ona tam stále je, protože měla tu infekci, všechny ty zdravotní komplikace, které tam vznikly.“

Charlene je v Africe už od poloviny května

Tak trochu to připomíná slavný film Čokoláda, kdy se místní hrabě stále vymlouval na manželčin pobyt v Benátkách, zatímco dobře věděl, že už se nikdy nevrátí. I Charlene odcestovala do Afriky už v polovině května a brzy se u ní začaly objevovat komplikace související se zánětem dutin a zákrokem, který podstoupila v rámci přípravy na zubní implantáty. V důsledku toho od té doby podstoupila několik nápravných procedur včetně jednoho na konci června, který údajně způsobil, že zmeškala 10. výročí svatby. V polovině srpna se pak měla podrobit čtyřhodinové operaci.

Díky tomu nyní princ Albert tvrdí, že z monackého knížectví neutekla, ale řeší na jiném kontinentu řadu zdravotních potíží.

Charlene neviděla vlastní děti už celé měsíce

Od chvíle, kdy Charlene odcestovala v polovině května, neviděla svoje šestiletá dvojčata prince Jacquese a princeznu Gabriellu. A to samozřejmě jen posílilo spekulace o vážných manželských problémech. Nyní princ Albert přiznává, že pravděpodobně měl řešit tyto negativní spekulace dříve. "Ale soustředil jsem se na péči o děti. A myslel jsem si, že to přejde," vypověděl princ Albert. Podle jeho nejnovějších vyjádření se jeho manželka má vrátit domů už brzy. Dále čtěte: Angelina Jolie má konečně svůj instagramový účet. Zveřejnila na něm dopis od afghánské dívky.

Zdroj: People.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

V loňském roce stáhli lidé více než 230 miliard aplikací. Podle expertů se jedná o varovný signál

Recept na krupicovou kaši podle Přemka Forejta, po které se...

Neodkládejte přípravu vaší zahrady na jaro. Správná...

Interiér ve venkovském duchu vypadá dobře, je nadčasový a...

Jak snadno navrátit chuť i křupavost gumovým rohlíkům

Výborný recept na langoše s jogurtem. Za pár minut budete...

Mytí auta v zimě: Některým vozům může být přehnaná...

Zavřít reklamu