Alec Baldwin má i přes nešťastnou nehodou aktivní a šťastný soukromý život. Vysvětlil, proč má s manželkou tolik dětí

Zahraniční 23. července 2022 | 17:44 — Pavla Krejčí
Ačkoliv se Alecu Baldwinovi po incidentu při natáčení filmu rapidně změnil život, v tom soukromém je velmi aktivní a šťastný. Nyní se přiznal, proč si s manželkou Hilariou pořídili tolik dětí.
Baldwinovi budou sedminásobní rodiče / Depositphotos

Rodinný život herce Aleca Baldwina je pravidelně probírán a často je i s manželkou Hilariou, bývalou instruktorku jógy, kritizován. Sdílejí spolu šest dětí a nedávno oznámili, že na podzim rozsáhlou rodinu rozšíří o další holčičku. Ačkoliv je mnozí nedokáží pochopit, pár se na sedmé dítě těší.

„Po mnoha vzestupech a pádech za posledních několik let máme obrovské překvapení: letos na podzim přijde další Baldwinito,“ oznámili začátkem jara na sociálních sítích.

Manželé si byli jistí, že další miminko už nepřijde, nakonec však dětem přibyde další sourozenec. Hilaria si navíc mateřství užívá a je za svou velkou rodinu ráda.

„Byli jsme si docela jisti, že naše rodina je kompletní, a jsme z tohoto překvapení a více než šťastní," dodala. „Naše nové miminko je jasným bodem v našich životech. Požehnáním a darem v tak nejistých časech."

Alec Baldwin nedávno promluvil o dětech a vysvětlil, proč mají tak velkou rodinu. „Lidé komentují, kolik máme dětí, a ptají se proč," napsal 64letý herec k videu na svém Instagramu. 

Slavný herec řekl, že prostě miluje být otcem. „To je ten důvod," pokračoval. „To, na čem mi v tomto životě záleží nejvíc, jsou tito lidé. Být rodičem je ta nejlepší cesta."

Pár má dvě dcery, Maríu Lucíu Victorii a Carmen Gabrielu, a čtyři syny Rafaela Thomase, Leonarda Ángela Charlese, Romea Alejandra Davida a Eduarda Pao Lucase.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

 

Hilaria své fanoušky pravidelně zásobuje fotkami a videji dětí. V jednom příspěvku, sdíleném před pár dny, předává jejich nejmladším dvěma dětem, Eduardovi a Lucíi, láhve s mlékem poté, co je oblékla do štěněčího oblečku. 

„Některé děti chtějí být superhrdiny a členy královské rodiny, moje děti chtějí být štěňaty... protože jsou super fandy zvířat," napsala Hilaria na svůj vlastní účet. „Včera večer se tak oblékly."

Alec a Hilaria jsou spolu již přes deset let – vzali se v roce 2012. Baldwinovou první ženou byla Kim Basinger, nominantka na Oscara a bývalá modelka. V manželství se jim narodila dcera Ireland (26), nicméně v roce 2002 se rozvedli. Obě jeho životní ženy si však rozumí. Hilaria také v průběhu let hovořila o svém silném vztahu s nevlastní dcerou.

„Nikdy jsem se nesnažila být její matkou,“ řekla pro US Weekly v březnu 2020. „Myslím, že je to opravdu důležité. … Jsme jako přítelkyně.“ Psali jsme také: Matt Damon, George Clooney a další celebrity které s výběrem životního partnera zabrousily mimo šoubyznys

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com, people.com 

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...